Motoorikamäng pesulõksudega “Kujundid” (viimased tooted)

Motoorikamäng pesulõksudega “Kujundid” arendab käe-silma koostööd ja motoorseid oskusi, pakkudes lahendamiseks eri raskusastmega ülesandeid. Rohkem infot all…

60,95  (sis. KM)

4 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUHAB-188966 Kategooriad, , Bränd:

Motoorikamäng pesulõksudega “Kujundid” arendab käe-silma koostööd ja motoorseid oskusi. Pesulõksumäng õpetab tundma, eristama ja nimetama erinevaid värve ning neid aluse külge kinnitama. Lisaks arendab see sõrmede tugevust (pintsettvõte ja kolmene haare ehk pliiatsihoid).

Pesulõksude haardepinnad on kaetud kummikihiga, mis muudab nende haaramise lihtsamaks nii väikelastele kui füüsiliste erivajadustega inimestele. Komplektis on erineva kuju ja raskusastmega puidust kujundid, mis nõuavad pesulõksude horisontaalselt ja vertikaalselt kinnitamiseks erineva käeasendi kasutamist. Mängimiseks võib kasutada ülesandekaarte või luua värvilistest pesulõksudest omaloomingulisi mustreid.

Mänguversiooni saab valida vastavalt mängija motoorsetele võimetele ja kognitiivsetele oskustele – kergema taseme jaoks vali kujund, millele mahub vähem pesulõkse ja ülesandekaart, millel on lihtsam muster ja vähem värve. Loominguline versioon keerulisemaks mänguks – ülesandekaardil näidatud muster tuleb luua värvide kaupa, alustades näiteks punastest lõksudest. See versioon nõuab suurt keskendumist, tähelepanu ja ruumilist taju.

Komplekti kuulub:

  • 1 mängualus (8 x 25,5 cm)
  • 5 kujundit pesulõksude kinnitamiseks
  • 40 pesulõksu 4 erinevas värvitoonis
  • 40 ülesandekaarti

Sobib vanusele 3+

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Motoorikamäng pesulõksudega “Kujundid” (viimased tooted)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted