Motoorikamäng “Torreta”

Motoorikamäng “Torreta” on tore mäng, kus tuleb valida erinevate numbrite ja värvidega või erineva pikkuse ja paksusega klotside vahel. Rohkem infot all…

Vaata videot

32,95  (sis. KM)

9 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Vali erinevate numbrite ja värvidega klotside vahel või erineva pikkuse ja paksusega klotside vahel. Oluline on hästi valida, sest võidab mängija, kes ehitab kõige kõrgema torni.

Motoorikamäng “Torreta” arendab värvitundmist, hulga ja suuruse vaheliste proportsioonide tundmist ning parandab peenmotoorikat. Mängu saab mängida korraga 2-4 last, kes veeretavad kordamööda värvide või täppidega täringut. Olenevalt veeretatud täppide arvust või täringu värvist ehitab iga mängija endale torni. Võidab see, kes suudab kõrgeima torni ehitada. Mänguklotsid on disainitud nii, et üks 5 täpiga klots on sama kõrge kui viis 1 täpiga klotsi. Seetõttu on hulga ja kõrguse proportsioone lihtne selgitada.

Sobib vanusele 4+.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Vaata ka tootja mängu tutvustavat videot:

Pakendi mõõdud 15 × 20 × 7 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

, ,

Laadi alla:

22451 Torreta_ET

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Motoorikamäng “Torreta”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted