Montessori pedagoogika

Rahvusvahelise Montessori Assotsiatsiooni (AMI) ja Eesti Montessori Ühingu (EMÜ) poolt heaks kiidetud õppevahendid Montessori pedagoogika arendamiseks Eestis.

Montessori pedagoogika on Itaalia arsti ja pedagoogi Maria Montessori poolt loodud kasvatus- ja õpetusmeetod, mis põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmistejanul. Meetodi aluseks on sügav austus lapse ja lapsepõlve vastu, mistõttu kõik tegevused on lapsest lähtuvad – eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Montessori pedagoogika moto on “Aita mul seda ise teha!”

Montessori pedagoogika edendamise ja populariseerimisega Eestis tegeleb Eesti Montessori Ühing (EMÜ). Kvaliteetsete Montessori vahendite kättesaadavuse parandamiseks on Taibutera koostöös ühinguga välja töötamas õppevahendite valikut, mis sobib Montessori pedagoogika kasutamiseks Eestis. Seetõttu on kogu veebipoodi üles riputatud Montessori vahendite valik eelnevalt EMÜ-ga kooskõlastatud.

TÄHELEPANU! Montessori vahendid ei ole mänguasjad, vaid professionaalsed õppevahendid, mis on loodud kasutamiseks Montessori juhendajate poolt, et tagada nende eesmärgipärane kasutus ja ohutus.

Taibutera on ametlikuks maaletoojaks järgnevatele Montessori pedagoogika brändidele:

Nienhuis-Logo lõigatud

Nienhuis on Montessori vahendite juhtiv kaubamärk maailmas. Nienhuis toodab väga laia valikut õppevahendeid vanusele 0-12 aastat. Kõik tooted on heaks kiidetud ka AMI poolt ning sobivad kasutamiseks Montessori juhendajale. Taibutera veebipoe Nienhuis valik on leitav SIIN. Kui huvipakkuvat toodet meie veebipoes ei ole, laadi alla hinnakiri ja leia soovitud toode SIIT. Tellimiseks kirjuta meile info@taibutera.ee

GAM logo

Gonzagarredi (GAM) on Montessori vahendite juhtiv kaubamärk maailmas. GAM tootevaliku hulka kuuluvad õppevahendid vanusele 0-12 aastat ning väga lai valik Montessori mööblit. Kõik tooted on heaks kiidetud ka AMI poolt ning sobivad kasutamiseks Montessori juhendajale. Taibutera veebipoe GAM valik on leitav SIIN. Kui huvipakkuvat toodet meie veebipoes ei ole, laadi alla hinnakiri ja leia soovitud toode SIIT. Tellimiseks kirjuta meile info@taibutera.ee

Eesti Montessori Ühing (EMÜ)

Eesti Montessori Ühing on mittetulundusühing, mille eesmärgiks on toetada Montessori pedagoogikast lähtuva kasvatuse ja hariduse edendamist Eestis. Selleks korraldab ühing koolitusi nii lastevanematele, haridustöötajatele kui ka teistele huvilistele, toetab Montessori juhendajaks õppijaid nende teekonnal, aitab rajada uusi Montessori lasteaiarühmi ja kooliklasse ning peab liikmetele suunatud raamatukogu. Ühinguga on oodatud liituma kõik Montessori pedagoogikast huvitatud, kes soovivad õla alla panna toetajaliikmena või aktiivselt ühingu tegevuses kaasa lüüa. Ühingu liikmed saavad korra kuus uudiskirja, mis koondab hetkel olulise info tulevaste koolituste ja edusammude kohta. Rohkem infot ühingu ja selle tegemiste kohta leiad SIIT.

Täiendavate küsimuste ja tellimissoovide korral võta julgesti ühendust:

  Sulge

  Logi sisse

  Sulge

  Ostukorv (0)

  Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

  Taibutera

  mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ