Meist

Viis arendavate mängude fänni ja ema - see ongi Taibutera!

Meie ettevõttest

Meie ettevõte sai alguse soovist pakkuda vaid parimaid mänge ja mänguasju nii enda kui ka kõigile teistele Eesti lastele. Nii sündis 2014. aastal veebipood Lelunurk.ee.

2015. aastal avastasime maailma suurimalt mänguasjamessilt professionaalsete õppevahendite brändid, mis võeti Eesti lasteaiaõpetajate poolt kiiresti ja soojalt vastu. Edasi saigi meie sooviks tuua maailma parimad õppeasutustele loodud õppemängud ja -vahendid kõigi Eesti lasteaedadeni. Selle nimel alustasid 2016. aastal tööd erinevate piirkondade müügikonsultandid.

2020. aastal koos tuliuue ja õppeasutusesõbraliku veebipoe loomisega muutsime ka ettevõtte nime Taibutera OÜ-ks, et see kirjeldaks täpsemini meie põhieesmärki – pakkuda taibukate ja teraste laste arendamisele suunatud mänge ja õppvahendeid nii lasteaedadele, metoodikutele kui lapsevanematele.

Meie missioon

Toetada õppimise ja õpetamise kvaliteedi kasvu Eesti algharidusasutustes.

Meie visioon

Olla Eesti turul parim alghariduse õppevahendite pakkuja.

Kristi Ojala (Taibutera asutaja ja juhataja)

Olen kolme lapse ema ja mul on olnud õnn nendega pikalt kodune olla. Laste sirgumise kõrvalt jõudsin arusaamisele, et rutiinne töö mu silmi särama ei pane. Kuna puidust mänguasjade fännina kippusin arendavaid mänge ja mänguasju kohaliku kaubandusvõrgu kesise valiku tõttu pigem internetiavarustest ostma, sai õige pea selgeks, et just mängude maailma võiks kuuluda ka minu unistuste töö. Eelnevalt omandatud teadmised rahvusvahelisest ärijuhtimisest tulid oma ettevõttega alustamisel kasuks ning aitasid jõuda siia, kus ma täna olen. Puhas rõõm on olla abiks nii lastevanematele kui oma eriala spetsialistidele parimate mängude ja mänguasjade leidmisel!

Marili Karna (müügikonsultant)

Marili Karna (müügikonsultant)

Sattusin Lelunurga müügikonsultandiks 2016. aasta lõpus. Olin olnud peaaegu 5 aastat kodune ning peres olid sirgumas 2- ja 4-aastased põnnid. Kuna ka mina hindan kvaliteetseid lelusid, tekkis huvi sõbranna pakutud mänguasjade müügiagendi töö vastu. Olen õppinud Tallinna Ülikoolis andragoogikat ning tegelenud terve elu laulmise ja näitlemisega. Nüüd tuli tutvustama hakata maailma parimate hulka valitud ja spetsiaalselt lasteaedadele loodud mänge ning tänu lasteaedade soojale vastuvõtule sujus uus töö kenasti. Tiim on toetav ja kliendid toredad – kokkuvõttes on mul suurepärane töö, mis mulle väga meeldib!

Kaarit Visnapuu (müügikonsultant)

Kaarit Visnapuu (müügikonsultant)

Liitusin Lelunurga müügikonsultantide naiskonnaga samuti 2016. aastal, kui pere teine pesamuna lasteaeda läks, kuid täiskohaga reisikonsultandi tööle naasta oli veel liiga vara. Olen õppinud tõlkimist ja filoloogiat ning töötanud klienditeenindajana, kuid sellises formaadis töö oli midagi sootuks uut. Siiski piisas vaid esimeste mängudega tutvumisest, et mõista – see ei ole suvaline pudi-padi ning karta ei ole tegelikult midagi! Tõelise fännina otsustasin mängudega tegelemist jätkata ka pärast põhitööle tagasi minemist. Kui ikka näed, kuidas õpetajad mõnest mängust siiralt elevile lähevad, on see kinnituseks, et teeme õiget asja!

Merilin Toomeoks (laohaldjas)

Merilin Toomeoks (laohaldjas)

Jõudsin Taibutera tiimi 2019. aastal, kui tütar sõimerühma läks ja oli aeg uuesti tööle asuda. Eelnevalt olen töötanud 13 aastat puiduettevõttes assistendina ning praegu kuulub minu töökohustuste hulka kauba vastuvõtt ja tellimuste täitmine. Töö meeldib, sest seda saab teha lapse kõrvalt ning kui vaja, siis ka koos lapsega! Ja loomulikult on ka minu tütre mänguasjad viimase aasta jooksul pärit vaid Taibuterast!

Meie brändid

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ