Motoorikamäng “Marbelino 1 – sorteerimine”

Puidust kuulikestega motoorikamäng “Marbelino – sorteerimine” arendab käelist osavust, käe-silma koostööd, püsivust ja tähelepanu. Rohkem infot all…

Vaata videot

69,95  (sis. KM)

15 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Sulle võib meeldida ka:

Motoorikamäng "Marbelino 2 - mustrid"

Puidust kuulikestega motoorikamäng "Marbelino - mustrid" arendab käelist osavust, käe-silma koostööd, püsivust ja tähelepanu. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Motoorikamäng “Marbelino – sorteerimine” treenib käelist osavust, käe-silma koordinatsiooni, püsivust ja tähelepanu ning õpetab visuaalse vaatluse põhjal võrdlema ja suurusi hindama. Kahes suuruses värvilisi puidust kuulikesi saab sõrmede või pintsettide abil sorteerida vastavalt ülesandekaartidele või oma süsteemi järgi värvi, suuruse ja koguse põhjal. Ülesandekaartidega versiooni saab mängida koostöömänguna, paludes ühel lapsel kirjeldada kaardil olevat ülesannet ning teisel juhiseid järgida. Keerulisemate ülesannete puhul on ülesandekaardil kuulikeste kogus märgitud numbriga. Mängimiseks saab kasutada ka värvi- või numbritäringut, mis lisavad erinevaid mänguversioone.

Ülesandekaartidel on 3 erinevat raskusastet – lihtne (roheline), kesmine (kollane) ja keeruline (punane). Keerulise raskusastmega ülesandekaartidel on tagaküljel enesekontrolliks õiged lahendused.

HOIATUS! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht!

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat

Märksõna

,

Laadi alla:

21022 Motoorikamäng Marbelino – sorteerimine_ET

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Motoorikamäng “Marbelino 1 – sorteerimine”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted