Õppepusle “4 aastaaega” XXL

Eriti suur õppepusle „4 aastaaega“ võimaldab tutvuda aastaaegadega mängulises kontekstis. Pusle innustab õppima 12 kuud ja avastama aastaaegade iseärasusi ning siduma neid teadmisi igapäevaeluga. Rohkem infot all…

51,95  (sis. KM)

5 laos/poes (postitame 1 tp jooksul) (saab juurde tellida)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Aseta „kell“ laua keskele. Sellele märgitud numbrid viitavad kuude järjekorranumbrile aastas ning kujutavad tervet aastaringi. Nüüd lase lastel kokku panna need pusletükid, mis seostuvad õige kuuga. Nii saab kokku terve aastaring oma nelja aastaajaga. Pisemate lastega mängides soovitame „kella“ mängu keskele panna alles pärast seda, kui pusle on koos. „Kell“ näitab selgelt, mis kuudega on eri aastaajad seotud. Eri värvid pusle servadel rõhutavad loomulikke tundeid, mis aastaaegadega seostuvad, nt külma ja sooja. Arendab eelkõige silma-ja käevahelist koordinatsiooni, motoorseid oskusi ning kognitiivseid võimeid.

Puidust suur õppepusle “4 aastaaega” komplekti kuulub: 48 pusletükki, 1 kuuseieriga aastaaegade “kell”.

Pusle läbimõõt on 49 cm, pusletüki kõrgus 6 mm.

Sobib vanusele 4+ aastat.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 30 × 21 × 10 cm
Märksõna

,

Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppepusle “4 aastaaega” XXL” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted