Kalamäng “Palavikuline õngitsemine XXL”

Osavusmäng “Palavikuline õngitsemine XXL” on erinevate mänguversioonidega ja paneb laste motoorsed oskused proovile. Vahvat puidust mängu saab mängida nii õues kui toas! Rohkem infot all…

Vaata videot

172,95  (sis. KM)

3 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Osavusmäng “Palavikuline õngitsemine XXL” on lõbus mäng, mis paneb proovile mängijate motoorsed oskused! Seda enam, et tegemist on suure mänguga, kus kalad on pirakad ja õnged pikad. Mäng sobib suurepäraselt kasutamiseks nii lasteaedades kui mängutubades.

Erinevalt magnetversioonist tuleb siinses õngitsemismängus kalad püüda konksu otsa ning need edasi õngitsemisalusele asetada. Kes teeb seda kõige kiiremini? Kes suudab kalu püüda ühe jala peal seistes? Kes suudab esimesena kalad ühelt õngitsemisaluselt teisele asetada?

Lisaks erinevatele värvidele on iga kala põhjale trükitud erinev kujund (ring, ruut või kolmnurk) ning erinev arv täppe (1, 2 või 3 täppi). Tänu sellele saab mängu mängida ka näiteks punktide või kujundite peale!

Mänguversioone on nii üksi mängimiseks kui võistkondlikeks katsumusteks, nii õue (v.a. niiskete ilmadega) kui tubastes tingimustes. Mäng arendab motoorseid oskuseid, silma ja käe koostööd ning värvide tundmist, järjestamist ja loendamist.

Puidust mängukomplekti kuulub 4 õnge (õnge pikkus ilma ridvata 68cm), 12 kala, 4 õngitsemisalust ning suur sinine mängutekk mere imiteerimiseks.

Sobib vanusele 4+ aastat.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Pikk nöör – poomisoht!

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 19 × 68 × 28 cm
Märksõna

Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Laadi alla:

25510 Palavikuline õngitsemine XXL_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kalamäng “Palavikuline õngitsemine XXL”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted