Motoorikamäng “Marbelino 2 – mustrid”

Puidust kuulikestega motoorikamäng “Marbelino – mustrid” arendab käelist osavust, käe-silma koostööd, püsivust ja tähelepanu. Rohkem infot all…

Vaata videot

64,95  (sis. KM)

15 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Sulle võib meeldida ka:

Motoorikamäng "Marbelino 1 - sorteerimine"

Puidust kuulikestega motoorikamäng "Marbelino - sorteerimine" arendab käelist osavust, käe-silma koostööd, püsivust ja tähelepanu. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Motoorikamäng “Marbelino – mustrid” treenib käelist osavust, käe-silma koordinatsiooni, loogikat, püsivust ja tähelepanu. Värvilisi puidust kuulikesi saab mustrisse laduda vastavalt ülesandekaartidele, kopeerides kaardil olevaid mustreid või jätkates alustatud mustreid korrektse sammuga. Luua võib ka enda loomingulisi kombinatsioone. Tähe- ja numbrikombinatsioonidega versiooni saab mängida ka koostöömänguna, paludes ühel lapsel kirjeldada kaardil olevat ülesannet ning teisel juhiseid järgida.

Ülesandekaartidel on 3 erinevat raskusastet – lihtne (roheline), keskmine (kollane) ja keeruline (punane). Alustatud mustri jätkamise versiooni puhul on enesekontrollifunktsioon kõigi kaartide taga. Tähe- ja numbrikombinatsioonidega versiooni puhul on õiged lahendused ära toodud vaid kõige keerulisemate e. punase raamiga ülesandekaartide taga.

HOIATUS! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht!

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat

Märksõna

, , ,

Laadi alla:

21023 Motoorikamäng Marbelino 2 – mustrid

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Motoorikamäng “Marbelino 2 – mustrid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted