30%

Kaardid “Kirja eelharjutused”

Kaardid “Kirja eelharjutused” arendavad korrektset pliiatsihoidu, ruumitaju, visuaalse eristamise oskust ja õigeid võtteid, mida kasutatakse kirjutamiseks. Rohkem infot all…

 

58,06  82,95  (sis. KM)

2 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000165 Kategooriad, , , Bränd:
Kaardid “Kirja eelharjutused” arendavad korrektset pliiatsihoidu, ruumitaju, visuaalse eristamise oskust ja õigeid võtteid, mida kasutatakse kirjutamiseks. Aseta ülesandekaart plastümbrisesse ja kasuta kustutatavat tahvlimarkerit erinevate ülesannete lahendamiseks! Harjuta lisaks mustrite järgimisele juba varakult lugemis- ja kirjutamissuunda vasakult paremale. Kuidas õnnestub üksikute ja seotud kujundite joonistamine? Lemniskaadi ehk lõpmatuse märgi joonistamine stimuleerib vasaku ja parema ajupoolkera koostööd – kas tunned selle korduval joonistamisel rahustavat mõju?
Nõuanded õpetajale!
Jälgi: Kas laps suudab jätkata kujundi joonistamist katkematult nii ülevalt alla kui vasakult paremale? Kas laps suudab jätta kujundite vahele piisavad ja võrdsed vahed? Kas laps saab hakkama terava nurga tekitamisega või on nurgad pigem ümmargused (on seotud lihtsamate otsuste tegemise oskusega – kui nurgad on ümarad, testi, kuidas on lood lapse otsustusvõimega)? Kas merelainetega ülesandekaardil joonistab laps joone lainete kohale või laintesügavusse (kui joon jääb lainete kohale, võib olla tegu vähese eneseusuga)? Kas laps suudab joonistada ühe joonega päikese või värvib ta selle seest ära (kui ta värvib päikese ära, kontrolli lapse mõtete koondamise ja organiseerimise oskust)? Kas laps oskab joonistada lühikesi katkendlikke jooni või joonistab nende asemel ühendatud joone?
Nipp!
Proovige kaartidel kujutatud motiive leida igalt poolt enda ümbert. Proovige kaartidel kujutatud motiive tekitada muude materjalide abiga (näiteks habemeajamisvaht, liiv jt)

Komplekti kuulub:

  • 10 täidetavat ülesandekaarti
  • 10 plastikümbrist ülesandekaartidele
  • puidust karp (43,5 × 33,5 × 7,5 cm)

Hoiatus! Toode ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 3,74 kg
Pakendi mõõdud 45 × 35 × 10 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kaardid “Kirja eelharjutused”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted