Nöörimismäng “Rondo Vario” XXL

Põnev suurte puidust kujunditega nöörimismäng Rondo Vario XXL õpetab kujundeid ja värve ning arendab motoorseid oskusi! Rohkem infot all…

Vaata videot

107,95  (sis. KM)

10 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Nöörimismäng “Rondo Vario” XXL on põnev motoorikamäng! Väikesed tõugud on põnevil, sest täna saavad nad endale uued riided! Kuna valik on väga lai, lubavad ussikesed täringutel otsustada, milliseid riideid nad kandma hakkavad. Kordamööda täringuid visates tõmbavad nad selga just sellise värvi ja kujuga eseme, mida täringud otsustavad!

Saksa mängutootja Beleduc nöörimismäng XXL Rondo Vario on kohandatav eri vanuses lastele. XXL mänguversioon on loodud mõeldes just pisematele mängijatele, et neil oleks mugavam ussikesi riietada. Kõige pisemad saavad nöörimise abil arendada oma motoorseid oskuseid, veidi suuremad panna proovile värvi ja kujundite tundmisoskuse ning suured ja kogenud mängijad testida oma reaktsioonikiirust.

Mängukomplekt on valmistatud puidust ning selle hulka kuulub 4 nööritavat tõuku, 42 värvilist kujundit, 1 värvitäring, 1 kujunditäring.

Korraga saab mängida 1- 4 last.

Sobib vanusele 2+.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 1,5 kg
Pakendi mõõdud 8,6 × 32,5 × 28,5 cm
Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

,

Laadi alla:

25550 Rondo Vario XXL_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Nöörimismäng “Rondo Vario” XXL” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted