30%

Kirja eelharjutused “Kujundid”

Kirja eelharjutused “Kujundid” on mitmekülgne ja kaasahaarav õppemäng, mille abil saab laps vajaliku ettevalmistuse kirjutama õppimiseks. Rohkem infot all…

Vaata videot

53,86  76,95  (sis. KM)

4 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Sulle võib meeldida ka:

Laste silmaklapid (4 tk)

Laste silmaklapid sobivad pimesikumänguks, reisil kasutamiseks, äraarvamismängudeks ja lasteaias rahulikuma lõunaune tagamiseks. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-E523321 Kategooriad, , , Märksõna Bränd:

Õppemäng kirja eelharjutused “Kujundid” valmistab lapsi ette tähtede kirjutamiseks. Suurtel puidust pildikaartidel on erinevad kujundid, mida lapsed pliiatsisarnase puupulgaga mööda soont järgi joonistada saavad.

Mängida saab nii üksinda, kahekesi kui väiksemates gruppides. Üks mängijatest valib soonega pildikaardi, vaatab ja tunnetab seda ning joonistab siis pulga või sõrmega sellel kujutatud kujundi paarilise seljale. Paariline peab enda ees laual olevate väikeste pildikaartide hulgast leidma selle, millel olev pilt talle seljale joonistati. Proovige ka “telefonimängu” – iga laps püüab sama kujundi joonistada järgmise lapse seljale ning viimane peab kaartide hulgast valima, millisega oli tegu.

Individuaalses mängus saate appi võtta silmaklapid – iga laps saab pärast silmaklappide ette asetamist ühe soontega pildikaardi ja püüab sellel olevast kujundist tunnetuse abil aru saada. Pöörake kaart tagurpidi, eemaldage silmaklapid ning paluge lapsel kirjeldada ja joonistada paberile samasugune kujund. Kas õnnestus?

Mäng sobib suurepäraselt ka väljendus- ja koostööoskuse arendamiseks! Andke ühele lapsele pildikaart, paluge tal seista teise lapse selja taha ning püüda selgitada, missugust kujundit paariline joonistama peab!

Mäng sobib alates 3. eluaastast.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 34,5 × 23,5 × 8 cm
Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Laadi alla:

E523321 Õppemäng kirja eelharjutused Kujundid

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kirja eelharjutused “Kujundid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted