Emotsioonide baromeeter (viimased tooted)

Emotsioonide baromeeter aitab väikelapsel õppida tundma ja väljendama erinevaid emotsioone, nende tunnuseid ja nimetusi. Rohkem infot all…

22,95  (sis. KM)

1 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUHAB-345609 Kategooriad, , Märksõna Bränd:

Uued ja tundmatud emotsioonid ning nendega toimetulek igapäevaelus võib väikelapsele olla paras väljakutse. Emotsioonide baromeeter aitab nende tunnete kirjeldamist, eristamist ja nimetamist lihtsamaks muuta.

Baromeetri toru sisse saab asetada just nii palju puidust kuulikesi, et jõuaksid pildireas soovitud emotsioonini. Kuidas käituda erinevate emotsioonide puhul nii iseenda kui ümbritsevatega? Peatuge iga emotsiooni juures ning kirjeldage nende põhilisi tunnuseid. Missugused olukorrad tekitavad erinevaid emotsioone? Paluge lastel rääkida, mida nemad tunnevad, et tahaksid iga emotsiooni puhul teha – rõõmust hõisata, kurbusest peitu pugeda, vihast midagi ära lõhkuda? Missugused emotsioonid on kõige tugevamad ja missuguseid tunnevad lapsed kõige sagedamini? Mis tundeid tekitab neis koju, lasteaeda, hambaarsti juurde minek ja miks just nii – nendest vastustest võib välja kooruda nii mõnigi oluline ja seni tähelepanuta jäänud teema!

Mänguidee! Vestlusring individuaalsete emotsioonide teemal: paluge igal lapsel mõelda millelegi, mis neid sel päeval eriti rõõmsaks või kurvaks muutis, proovides mitte kasutada samu mõtteid mida eelmised lapsed juba öelnud on. Kasutage baromeetrit ning arutage, kas parem on need tunded jätta enda sisse või neid teistega jagada?
Mänguidee! Konfliktide lahendamine: paluge tülitsevatel lastel leida baromeetrilt enda tunnetele vastav emotsioon ja seda kirjeldada. Arutage koos, mis juhtus ning mida kumbki osapool saaks teha, et jõuda rõõmsa näoni?
Mänguidee! Keeleõpe: paluge lastel iga emotsiooni kirjeldamiseks leida nii palju sõnu kui nad oskavad. Kirjeldada tuleks nii väliseid tunnuseid (naeratav suu, nukrad silmad jne) kui ka sisemisi (süda valutab, nagu oleks liblikad kõhus jne).

Baromeeter:

  • ei vaja mängimiseks ettevalmistusi
  • aitab arendada suhtlemisoskust, sõnavara, empaatiavõimet ja peenmotoorikat
  • sobib kasutamiseks vestlusringis, teemanädalatel ja projektõppes

Komplekti kuulub 1 baromeeter, 7 puidust kuuli, 1 kork.

NB! Baromeeter on disainitud nii, et seda saab kasutada lauale pikali asetades või käes hoides, kuid osaval meistrimehel võib paluda sellele ka seinale riputamiseks aasa meisterdada!

Materjal: kask ja pöök, värvitud ohutute veepõhiste akrüülvärvidega

Mõõtmed: 18,3 x 8 cm, palli läbimõõt Ø 2 cm.

HOIATUS! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht!

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 20 × 16 × 2 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Emotsioonide baromeeter (viimased tooted)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted