Õppemäng “Tunne ja juhi oma emotsioone”

Õppemäng “Tunne ja juhi oma emotsioone” õpetab ära tundma, nimetama ja intensiivsuse skaalal järjestama inimese kümmet peamist emotsiooni. Rohkem infot all…

Vaata videot

25,95  (sis. KM)

22 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUAKR-20545 Kategooriad, , , Märksõnad, Bränd:

Emotsionaalne haridus on rikastav igas vanuses ning osutub eriti kasulikuks, kui lapsel esineb raskusi näiteks sotsialiseerumisel. Õppemäng “Tunne ja juhi oma emotsioone” aitab õppida erinevaid emotsioone nimetama, neid meeldivaks või ebameeldivaks liigitama ja vastavalt intensiivsuse tasemele õigese järjekorda seadma. Kuna emotsioonipildid on fotod reaalsete inimestega, on lastel lihtne õppida emotsioone järele tegema.

Lisaks erinevatele mängudele võib kirjeldada lapsele erinevaid olukordi ja paluda tal kaartide peal näidata, millise emotsiooniga on need seotud. Näiteks, mida tunned kui paned suhu toidu, mis sulle ei maitse, saad pileti oma lemmiklaulja kontserdile, teed katki oma venna lemmikmänguasja, jne. Samuti on hea luua ühtegi last nimetamata/näitamata (isiklikuks muutmata) kujutluspilte situatsioonidest, mis on laste jaoks ära tuntavad ja seostatavad olukordadega nende enda elust.

Komplekti kuulub 30 erinevate nägudega kaarti, mis kujutavad 10 baasemotsiooni, mis jagunevad meeldivateks (rõõm, uudishimu, imetlus, enesekindlus), ebameeldivateks (kurbus, viha, vastikus, hirm, süütunne) ja neutraalseteks (üllatus). Iga emotsiooni kohta on 3 erineva intensiivsusastmega kaarti. Lisaks kuulub komplekti 5 ristikheina-/jokkerikaarti. Kaardid on valmistatud vastupidavast paksust papist. Kaartide läbimõõt on 9 cm.

Õppemänguga tuleb kaasa väga põhjalik erinevate mänguversioonidega eestikeelne juhend.

Õppemäng sobib lastele alates 2. eluaastast.

Pakendi mõõdud 24 × 19 × 7 cm
Märksõna

,

Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Laadi alla:

20545 Tunne ja juhi oma emotsioone_ET

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppemäng “Tunne ja juhi oma emotsioone”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted