Õppemäng “Jutudoomino”

Õppemäng “Jutudoomino” käsitleb erinevaid põnevaid teemasid, arendab lapse sõnavara ja jutustamisoskust. Rohkem infot all…

Vaata videot

53,95  (sis. KM)

17 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000129 Kategooriad, , Bränd:

Kui pika loo suudad sina koostada? Aseta jutudoomino klotsid meelepärasesse järjestusse ja jutusta lugu! Õppemäng “Jutudoomino” arendab sõnavara ja jutustamisoskust. Lapsed saavad õppida erinevate teemadega seotud baassõnavara ja selle kasutamist õiges kontekstis. Jutudoomino abiga õpivad nad järjestama lugu ning seda teistele jutustama.

Doominoklotsid käsitlevad erinevaid teemasid ning neid saab jaotada järgmistesse kategooriatesse: inimene, isiklik hügieen, söök ja jook, loomad, tegevused. Erinevad kategooriad võimaldavad arutleda laia teemaderingi üle. Näiteks saab isikliku hügieeni teema raames käsitleda kõike, mis hõlmab nakkuslikke viirushaigusi – rääkida lisaks veel maskikandmisest ja sellest, kuidas aevastades ja köhides käsi õigesti suu ette panna. Kätepesu ja desinfitseeriv geel on kaartide illustratsioonidel olemas.

Jutudoominot saab kasutada keeleõppeks, matemaatika õpetamiseks ja peenmotoorika arendamiseks. Põhirõhk on keeleõppel, kuna mäng võimaldab mitmel erineval moel lugusid jutustada. Matemaatika tuleb mängu klotside kategooriatesse sorteerimise ja jaotamise juures. Peenmotoorikat saab arendada doominoklotside püstisesse asendisse asetamisega.  

Komplekti kuulub:

  • 50 puidust doominoklotsi (5 x 7 cm)
  • puidust karp (33,5 x 22,5 x 7 cm)
  • juhend

Mäng sobib alates 3. eluaastast.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 34 × 23 × 8 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppemäng “Jutudoomino”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted