Lemmik

Lauamängude komplekt “Ludo Wood”

Lauamängude komplekt “Ludo Wood” sisaldab nelja vahvat lauamängu nii üksinda kui koos perega mängimiseks. Rohkem infot all…

32,95  (sis. KM)

6 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Muinasjutuliste metsapiltidega kaunistatud lauamängude komplekt “Ludo Wood” sisaldab 4 spetsiaalselt väikelastele disainitud mängu. Käepärases suuruses mänguklotsid ja puidust loomakujud on ohutud juba päris pisikestele mänguhuvilistele. Erinevad mängud sobivad nii individuaalseks tegevuseks kui ka koos sõpradega mängimiseks

Magnetiline õngitsemismäng arendab käe-silma koostööd ning õpetab eristama loomi ja värve. Mängul ei ole konkreetseid reegleid – anna lapsele erinevaid ülesandeid, mida ta karbist õngitsema peab, pidades silmas näiteks erinevaid värve või ühesuguseid loomi. Pane 2 last omavahel koostööd tegema, paludes ühel anda ülesanne ja teisel seda täita. Õngitsemismängus tuleb klotsid asetada lauale nii, et loomapilt ja sellel asetsev magnet oleksid ülespoole. Komplekti kuulub 1 õng.

Memoriinimängus tuleb kordamööda klotse õiget pidi pöörates leida õiged paarid 16 loomaklotsi hulgast. Pane tähele, et iga looma on kujutatud neljal klotsil, millest tekib 2 õiget klotsipaari! Kui kõik klotsid on laualt üles võetud, loetakse kokku, kellel on kõige rohkem paare.

Bingomängus saab iga mängija endale ühe looma piltidega mängualuse (näiteks: jänesed) koos puidust loomakujuga ning kordamööda tagurpidi lauale asetatud klotse ümber pöörates tuleb leida enda mängualusele sobivad klotsid. Võidab see, kelle alus saab esimesena 4 klotsiga täidetud. 2 mängija puhul võib kummalegi mängijale jagada 2 mängualust, 3-4 mängija puhul saab igaüks ühe aluse.

Täringumängu saab mängida korraga 2-4 last. Edasi liikumiseks tuleb veeretada värvitäringut ning astuda nii mitu sammu, kui palju on vaja sama värvi laigule jõudmiseks. Võidab see, kes esimesena finišisse jõuab. Mängualusena toimib rõõmsate metsateemaliste illustratsioonidega karbi alumine pool.

Loomakujude mõõdud: pikkus 5-6 cm

Mänguklotside mõõdud: pikkus ca 5 cm

Mängualuse mõõdud: 22,6 x 22,6 x 4 cm

Sobib alates 2. eluaastast

Kaal 0,4 kg
Pakendi mõõdud 22,6 × 22,6 × 4 cm
Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Lauamängude komplekt “Ludo Wood”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted