Tähelepanumäng “Kujundid”

Kes on kõige osavam ja kiireim kujundikombinatsioonide leidja? Ole sa õpetaja või sõimelaps, koolijüts või vanaema – tähelepanumäng “Kujundid” on lõbus, õpetlik ja tore kõigi jaoks!

Vaata videot

32,95  (sis. KM)

8 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Ole sa õpetaja või sõimelaps, koolijüts või vanaema – kujundimäng on lõbus, õpetlik ja tore kõigi jaoks! Mäng nõuab keskendumisvõimet ja kiiret reaktsiooni ning vanus siin eeliseid ei anna.

Kes on osavaim kujunditekombinatsiooni leidja? Sinu ees on 41 unikaalset puidust mängužetooni erinevate kujundikombinatsioonidega ja kolm kujunditäringut. Veereta täringuid ja vaata, milline kombinatsioon neist tekib. Nüüd leia esimesena õigete kujunditega mängužetoon. Kujundimängul on palju erinevaid mänguõimalusi ning see arendab jälgimis- ja kombinatsioonide märkamise oskust.

Tähelepanumäng “Kujundid” komplekti kuulub: 41 puidust mängužetooni (läbimõõduga 3 cm), riidest mängualus (läbimõõt 45 cm) ja kolm kujunditäringut.

Sobib vanusele 4+

Hoiatus! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 7 × 24 × 24 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Laadi alla:

22471 Kujundd_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tähelepanumäng “Kujundid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted