Lemmik

Tähelepanumäng “Kommid XXL”

Ole õpetaja või sõimelaps, koolijüts või vanaema – tähelepanumäng “Kommid XXL” on lõbus, õpetlik ja tore kõigi jaoks! Mäng nõuab keskendumisvõimet ja kiiret reaktsiooni ning vanus siin eeliseid ei anna. Rohkem infot all…

Vaata videot

86,95  (sis. KM)

12 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUBEL-25560 Kategooriad, , , Märksõna Bränd:

Tähelepanumäng “Kommid XXL” (XXL Candy) – Kes on kõige kiirem kommikorjaja? Sinu ees on 41 unikaalset puidust kommi ja kolm värvilist täringut. Veereta täringuid ja vaata, milline värvikombinatsioon neist tekib. Nüüd leia esimesena õigetes värvitoonides komm. Haaraval kommimängul on palju erinevaid mängimisvõimalusi ning see arendab laste jälgimis- ja värvikombinatsioonide märkamise oskusi. Lisaks täringumängule võib komme kasutada ka korraga värvi, mustri ja kujundi eristamise õpetamiseks (näiteks: leia piklik kollaste täppidega komm).

Tänu suurele alusele saab mängu mugavalt mängida ka põrandal ja suurema seltskonnaga.

Tähelepanumäng “Kommid XXL” komplekt koosneb 41 puidust kommist (13 x 7 cm), riidest mängualusest ja kolmest värvitäringust.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Pakendi mõõdud 37,5 × 23,5 × 7 cm
Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

25560 Kommid XXL_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tähelepanumäng “Kommid XXL”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted