Lemmik

Tähelepanumäng “Kommid”

Kes on kõige kiirem kommikorjaja? Ole sa õpetaja või sõimelaps, koolijüts või vanaema – tähelepanumäng “Kommid” on lõbus, õpetlik ja tore kõigi jaoks!

Vaata videot

32,95  (sis. KM)

21 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Tähelepanumäng “Kommid” (Candy) – Haarav ja lihtsate reeglitega kommimäng nõuab head keskendumisvõimet ja kiiret reaktsiooni ning arendab värvitundmist, jälgimis- ja värvikombinatsioonide märkamise oskust.

Kes on kõige kiirem kommikorjaja? Ole sa lasteaialaps, koolijüts või vanaema – vanus siin mängus eeliseid ei anna. Sinu ees on 41 unikaalset puidust kommi ja kolm värvitäringut. Veereta täringuid ja vaata milline värvikombinatsioon neist tekib. Nüüd leia esimesena õigetes värvitoonides komm.

Tähelepanumängu “Kommid” komplekti kuulub 41 puidust kommi (7 x 2,5 cm), 1 riidest mängualus (läbimõõt 45 cm) ja 3 värvitäringut.

Sobib vanusele 3+

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,1 kg
Pakendi mõõdud 7 × 24 × 24 cm
Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

22461 Kommid_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tähelepanumäng “Kommid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted