Kalamäng “Palavikuline õngitsemine”

Lõbus osavusmäng “Palavikuline õngitsemine” oma erinevate mänguversioonidega paneb laste motoorsed oskused proovile. Vahvat puidust mängu saab mängida nii õues kui toas! Rohkem infot all…

Vaata videot

42,95  (sis. KM)

8 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Lõbus ja mitmekülgne osavusmäng “Palavikuline õngitsemine” arendab motoorseid oskusi, silma ja käe koostööd ning värvide tundmist, järjestamist ja loendamist. Erinevalt kalamängude magnetversioonidest tuleb käesolevas mängus kalad osavalt ja täpselt konksu otsa püüda ning need edasi õngitsemisalusele asetada. Kes teeb seda kõige kiiremini? Kes suudab kalu püüda ühe jala peal seistes? Kes suudab esimesena kalad ühelt õngitsemisaluselt teisele asetada?

Lisaks erinevatele värvidele on iga kala põhjale trükitud erinev kujund (ring, ruut või kolmnurk) ning erinev arv täppe (1, 2 või 3 täppi). Tänu sellele saab mängu mängida ka näiteks punktide või kujundite peale! Erinevad mänguversioone leiab nii laua peal kui põrandal mängimiseks, nii üksi toimetamiseks kui võistkondlikeks katsumusteks.

Puidust mängukomplekti kuulub 4 õnge (õnge pikkus ilma ridvata on 18 cm), 12 kala ja 4 õngitsemisalust.

Sobib vanusele 4+ aastat.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Pikk nöör – poomisoht!

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 12,5 × 38 × 12,5 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Laadi alla:

22360 Palavikuline õngitsemine_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kalamäng “Palavikuline õngitsemine”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted