Motoorikamäng “Torreta XXL”

Vali erinevate numbrite ja värvidega või erineva pikkuse ja paksusega klotside vahel. Võidab mängija, kes ehitab kõige kõrgema torni! Rohkem infot all…

Vaata videot

107,95  (sis. KM)

2 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Vali erinevate numbrite ja värvidega klotside vahel või erineva pikkuse ja paksusega klotside vahel. Oluline on hästi valida, sest võidab mängija, kes ehitab kõige kõrgema torni.

Motoorikamäng “Torreta XXL” arendab värvitundmist, hulga ja suuruse vaheliste proportsioonide tundmist ning parandab peenmotoorikat. Mängu saab mängida korraga 2-4 last, kes veeretavad kordamööda värvide või täppidega täringut. Olenevalt veeretatud täppide arvust või täringu värvist ehitab iga mängija endale torni. Võidab see, kes suudab kõrgeima torni ehitada. Mängurõõmu lisab seegi, et tänu XXL suuruses klotsidele võivad tornid kerkida sama pikaks kui lapsed ise. Mäng sobib suurepäraselt lasteaedadesse ja mängutubadesse!

Mänguklotsid on disainitud nii, et üks 5 täpiga klots on sama kõrge kui viis 1 täpiga klotsi. Seetõttu on hulga ja kõrguse proportsioone lihtne selgitada.

Sobib vanusele 4+.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 10 × 33 × 33 cm
Märksõna

, ,

Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

25512 Torreta XXL_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Motoorikamäng “Torreta XXL”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted