Lemmik

Raskuspallid “Multi Moves” (5 tk.)

Raskuspallid “Multi Moves” (5 tk.) on erineva raskuse ja suurusega liivapallide komplekt, mille abil saab mänguliselt arendada motoorseid oskuseid ja koordinatsiooni. Rohkem infot all…

53,95  (sis. KM)

3 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Tootega sobib kokku:

Pallipump

Kompaktset pallipumpa on mugav kaasas kanda, seda saab kasutada pallide ja tasakaalupatjade pumpamiseks. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUBEL-67061 Kategooriad, , , Märksõna Bränd:

Vaimsete ja füüsiliste võimete arengule laotakse alus juba lasteaiaeas. Multi Moves raskuspallid õpetavad lapsi paremini tunnetama erinevaid raskuseid ja nende mõju. Pallidega saab teha erinevaid harjutusi treenimaks tõhusalt nii tasakaalu, koordinatsiooni ja motoorseid oskuseid. Lisaks saab raskuspallide abil kompimismeele tundlikkust harjutada: tunneta raskuseid kaetud silmadega, kas tunned erinevust? Saab arendada ka matemaatilisi oskusi: leia üles kõige kergem ja kõige raskem pall!

Pallid on siledad ja pehmed. Need saab tavalise pallipumbaga hõlpsasti täis pumbata ning pumba abil ka õhku välja lasta. Sobib hästi tasakaaluharjutusteks: kui pallis on vähem õhku, saab sellel stabiilsemalt seista.
Kõigi harjutuste korral on oluline valida välja pallid, mis sobivad kaalu ja suuruse poolest laste vanusele ja arengutasemele. Komplekt pakub laia valikut võimalusi, mis vastavad lasteaedade, koolide ja paljude lastehoiuasutuste treeningseadmetele esitatavatele nõuetele.

Raskuspallid “Multi Moves” (5 tk.) komplekti kuulub:

  •  1 pall 500g (Ø 95 mm)
  •  1 pall 700g (Ø 95 mm)
  •  1 pall 900g (Ø 95 mm)
  •  1 pall 1100g (Ø 95 mm)
  •  1 pall 1300g (Ø 95 mm)
  • Suur harjutuste plakat
  • Harjutuste raamat koos eestikeelse tõlkega

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastatele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Märksõna

Laadi alla:

66061 Raskuspallid Multi Moves_EST

Seotud tooted