Lemmik

Puutetundlik klaver “Teeme bändi!”

Uuendusliku tehnoloogiaga puutetundlik puidust klaver on ohutu juba päris pisikestele. Ühenda sama sarja instrumendid omavahel raadiolainetega ja tee bändi! Rohkem infot all…

Vaata videot

50,95  (sis. KM)

4 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Tootega sobib kokku:

Puutetundlik kitarr "Teeme bändi!"

Uuendusliku tehnoloogiaga puutetundlik kitarr on ohutu juba päris pisikestele. Ühenda sama sarja instrumendid omavahel raadiolainetega ja tee bändi! Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Muusikalised mänguasjad aitavad su lapsel juba varases eas tutvuda erinevate rütmide ja helidega. Rohkelt auhindu võitnud maagiline puutetundlik klaver võimaldab su beebil juba õrna sõrmepuudutusega luua lugematul arvul erinevaid muusikapalasid. Puidust klaveril on uuenduslik puutetundlik süsteem, mis ei vaja nuppe ega klahve!

Puutetundlik klaver “Teeme bändi!” on Bluetooth funktsiooni abiga ühendatav teiste sama sarja muusikainstrumentidega, mis võimaldab kõigil instrumentidel üheaegselt panna mängima sama muusikapala ning teha üheskoos ehtsat bändi!

Neli mänguversiooni võimaldavad luua enda muusikapala, mängida kaasa klassikalisi meloodiaid või musitseerida koos sõpradega. 10 populaarse lastelaulu noodid on trükitud viiele kahepoolsele lamineeritud noodilehele, mis klaveri avausse sisestades automaatselt õiget muusikapala esitavad. Noodilehe järgi saab laps harjutada värvide eristamist, vajutades klaveril mängimiseks sama värvi klahve kui on märgitud noodilehele. Kuid see beebimänguasi ei ole mõeldud ainult lastele – tee ka ise proovi ja lõbutse koos lapsega! Ei pea muretsema, et äratate väikeõe või -venna. Maheda heli tugevust saab nupust reguleerida vastavalt vajadusele kas vaiksemaks või valjemaks. Kummalgi juhul kõlab su beebi muusikateos kvaliteetsetest kõlaritest just paraja tugevusega!

Toote mõõdud on: 35,5 x 18 x 17 cm

3 x AA patareid on tootega kaasas.

Sobib alates 6. elukuust.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 38,6 × 27,3 × 18,6 cm
Vanus

6+ kuud, 12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Puutetundlik klaver “Teeme bändi!”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted