Puutetundlik kitarr “Teeme bändi!”

Uuendusliku tehnoloogiaga puutetundlik kitarr on ohutu juba päris pisikestele. Ühenda sama sarja instrumendid omavahel raadiolainetega ja tee bändi! Rohkem infot all…

Vaata videot

50,95  (sis. KM)

7 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Tootega sobib kokku:

Puutetundlik klaver "Teeme bändi!"

Uuendusliku tehnoloogiaga puutetundlik puidust klaver on ohutu juba päris pisikestele. Ühenda sama sarja instrumendid omavahel raadiolainetega ja tee bändi! Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Muusikalised mänguasjad aitavad su lapsel juba varases eas tutvuda erinevate rütmide ja helidega. Nüüd on aeg panna kokku oma pereansambel või jämmida koos sõpradega, sest “Teeme bändi” sarja pillidega on igaüks meistermuusik!

Puutetundlik kitarr “Teeme bändi!” on Bluetooth funktsiooni abiga ühendatav teiste sama sarja muusikainstrumentidega, mis võimaldab kõigil instrumentidel üheaegselt panna mängima sama muusikapala ning teha üheskoos ehtsat bändi. Pane tähele, et kitarril ei ole keeli ning muusikapalasid / mänguversioone saab valida puutetundlikke nuppe vajutades!

Erinevad mänguversioonid võimaldavad luua enda muusikapala, imiteerida klassikaliste meloodiate mängimist või musitseerida koos sõpradega. See mänguasi ei ole mõeldud ainult lastele – tee ka ise proovi ja lõbutse koos lapsega! Ei pea muretsema, et äratate väikeõe või -venna. Maheda heli tugevust saab nupust reguleerida vastavalt vajadusele kas vaiksemaks või valjemaks. Kummalgi juhul kõlab su beebi muusikateos kvaliteetsetest kõlaritest just paraja tugevusega!

Toote mõõdud on: 53,5 x 19,2 x 5,5 cm

3 x AA patareid on tootega kaasas.

Sobib alates 6. elukuust.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 57,9 × 24,4 × 7,4 cm
Vanus

6+ kuud, 12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Puutetundlik kitarr “Teeme bändi!”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted