Telli

Lipura “Soma kuubikud”

Lipura “Soma kuubikud” komplekt pakub palju põnevat nuputamist erinevate kujundite või kuubiku kokku panemisel korraga kuni 4 mängijale. Rohkem infot all…

199,95  (sis. KM)

Saadaval tellimisel

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKULIP-20601 Kategooriad, , Bränd:

Lipura “Soma kuubikud” komplekt pakub põnevat nuputamist korraga kuni 4 mängijale. Soma kuubik koosneb traditsiooniliselt seitsmest tükist, millest õigesti kokku panduna moodustub 3 x 3 x 3 ruuduga kuubik ning millest saab moodustada ka muid kujundeid. Soma kuubiku kokku panemine aitab mõista kolmemõõtmelisuse mõistet, arendab kujutlusvõimet, abstraktset mõtlemist, probleemi lahendamise oskust, ruumilist mõtlemist ja käe-silma koostööd.

Uuringud on näidanud, et sarnaste ülesannete lahendamine (nt Rubiku kuubik) tõstab laste IQ taset. Ühe konkreetse probleemi lahendamine on lapse ajule suur väljakutse, mis aitab suurendada keskendumisvõimet ja kiirendab informatsiooni töötlemise oskust. See omakorda tuleb kasuks lugemisoskuse ja eriti keerukate materjalide läbi töötamise juures.

Saksakeelsete selgitustega varustatud ülesandekaarte saab kasutada ka keelt oskamata, kuna juhised on ära toodud piltmaterjalina. Kaardi ülemisest servast leiad, missuguseid klotse antud kujundi kokku panemiseks tuleb kasutada ning tagumiselt küljelt leiad samm-sammult ära toodud lahenduse.

Komplekti kuulub:

  • 88 ülesandekaarti koos lahendustega
  • 28 puidust detaili (7 detaili iga kuubiku jaoks, kokku 4 kuubikut)

Sobib vanusele 5+

Vanus

5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Lipura “Soma kuubikud”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted