Lauamäng “Lõbus farm”

Lauamäng “Lõbus farm” on arendav ja elevust tekitav mäng lastele, kes juba natuke oskavad loendada ning peavad õppima hulkade võrdlemist ja grupeerimisoskust. Rohkem infot all…

Vaata videot

47,95  (sis. KM)

12 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Veereta täringut ja kogu puidust taluloomi. Ole hästi tähelepanelik ja loenda hoolega, sest piisava arvu loomade puhul saad neid hakata vahetama. Võidab mängija, kes kogub esimesena kaks lehma ning vahetab need traktori vastu!

Arendav ja elevust tekitav lauamäng “Lõbus farm” on lastele, kes juba natuke oskavad loendada ning peavad õppima hulkade võrdlemist ja grupeerimist. Mäng aitab hoida lapse tähelepanu ühel tegevusel ning mõtteid koondada. Kui reeglid selgeks saavad, on see hea mäng lastele ka iseseisvaks mängimiseks.

Sobib lastele alates 4. eluaastast.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Pakendi mõõdud 5 × 38 × 28 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat

Laadi alla:

22710 Lõbus talu_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Lauamäng “Lõbus farm”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted