Montessori kooli vaderiprogramm

Juba käesoleval, 2024. aasta sügisel avaneb Tallinnas järjekordne autentsel Montessori meetodil põhinev kooliklass lastele vanuses 6-12 aastat. Montessori kool tegutseb Rocca al Mare Kooli juures ja uue kooliklassi asukoht on Kadriorus. Rohkem infot leiad SIIT.

Õppetöö Montessori meetodit kasutavas koolis toimub pisut erinevalt kui ehk tavapäraselt ette kujutama oleme harjunud. Õpetaja on Montessori klassis suunaja, vaatleja ja vajadusel selgitaja. Aineoskusi ja -teadmisi annab õpetaja läbi esitluste väikestes gruppides ja lugude kaudu.

Nii on Montessori pedagoogika üheks oluliseks alustalaks sertifitseeritud Montessori juhendaja kõrval ka ettevalmistatud keskkond ehk klassiruum. See peab olema algusest peale tervik ning sisaldama kvaliteetseid ja läbimõeldud õppevahendeid, mis aitavad õpilasel aineteadmisi sügavuti mõista ja iseseisvalt harjutada. Nii toimub õppimine justkui iseenesest ja lapse aktiivsel eestjuhtimisel.

Klassi sisustamine nõuab koolilt aga märkimisväärset investeeringut. Montessori kool on väga tänulik igaühele, kes neid sel teel aitab. Nende soov on muuta Montessori kooliharidus lastele ja lapsevanematele laiemalt kättesaadavaks ja üheks valikuks paljude kõrval. Selleks, et tulevikus saaks iga pere soovi korral valida oma lapse koolitee alguseks Montessori pedagoogikat rakendava kooliklassi, on oluline, et esimesed kooliklassid saaksid juba nüüd hoo sisse.

Oleme koostöös Montessori kooliga loonud eraldi vaderiprogrammi. Kui soovid toetada kooliklassi tekkimist ja edasisi arenguid, siis vaderiprogramm võimaldab igaühel anda koolile oma panus just nende vahendite osas, mida koolil parajasti kõige rohkem vaja läheb. Allpool leiad Kadrioru kooliklassi poolt tehtud vajalike õppevahendite valiku.

Soovid olla vajalikele õppevahenditele vaderiks?

  • Lisa allolevast valikust ostukorvi tooted, mida soovid koolile kinkida.
  • Vali kassas tasuta saatmismeetod “Tarne Montessori kooli”.
  • Kasuta ostu vormistamisel kindlasti kupongikoodi MONTESSORIKOOL, mis annab sinu ostule 10% soodustust.

NB! Vormista vaderiprogrammi tellimus oma soovidest eraldi, sest selle anname täies ulatuses edasi Montessori koolile.

NB! Kõiki allpool olevaid tooteid ja tootekomplekte vajab kooliklass 1 tk. Valikus on nähtaval kõik tooted, mida keegi koolile veel kinkinud ei ole.

Õppevahendid

Kunstivahendid

Spordivahendid

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ