Tasakaalurull liivaga

Tasakaalurull liivaga on uus väljakutset pakkuv liikumisvahend, mis stimuleerib paremini tundma oma keha, liigutusi ja erinevaid meeli. Rohkem infot all…

Vaata videot

111,95  (sis. KM)

3 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Tasakaalurull liivaga on uus väljakutset pakkuv liikumisvahend. Astudes rulli peale ja proovides rulli liikuma panna, tekib nii lastel kui ka täiskasvanutel kiusatus oma oskusi proovile panna. Rull pakub järkjärgulist motoorsete oskuste väljakutset – väikesed lapsed, kes lihtsalt proovivad  sõbra või käsipuu abil oma tasakaalu hoida, saavad oma motoorseid oskusi ja koordinatsiooni parandada. Vanemad lapsed või täiskasvanud saavad proovida, mida nad saavad ära teha, ilma et nad maha kukuksid.

Liivaga tasakaalurulli on ohutu kasutada, kuna selle kummist rattaosade laialisurumine vähendab rulli veeremise kiirust, samas muudab veeremise vaikseks ja kaitseb maapinda kahjustuste eest. Kummist ümbris tagab turvalise haarde ja pakub täiendavat stimulatsiooni paljaste jalgadega veeremisel. Roheline tasakaalurull sisaldab 2,5 kg liiva, vähendades veelgi kiirust ja võimaldades isegi väikestel lastel end tasakaalus hoida.

Sõltumata sellest, kas tasakaalurulli kasutatakse mänguks või teraapias, stimuleerib see paremini tundma oma keha, liigutusi ja erinevaid meeli.

Tooteandmed:

  • Suurus: ø 29.5 cm, pikkus 35.5 cm
  • Täidetud liivaga (2.5 kg)
  • Kannatab raskust kuni 100 kg

Sobib lastele alates 4. eluaastast.

Kaal 3,6 kg
Pakendi mõõdud 29,5 × 29,5 × 35,5 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tasakaalurull liivaga” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted