30%

Suured kolmnurksed värvipliiatsid (144 tk) Heutink

Suured kolmnurksed värvipliiatsid on ergonoomilise kujuga ning sobivad hästi sõimeealistele lastele õige pliiatsihoiu õpetamiseks. Rohkem infot all…

62,96  89,95  (sis. KM)

9 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUAC-E061281 Kategooriad, , , Märksõna Bränd:

Heutink kvaliteetsed värvipliiatsid on toodetud hoolsalt valitud värvipigmendist, millega saavutatakse suurepärane värvitoon ja -sügavus. Superkvaliteediga pliiatsite kolmurkne kuju muudab need ergonoomiliseks ning võimaldab õpetada õiget pliiatsihoidu sõimeealistele lastele. Komplekti kuulub 144 eelteritatud kuusnurkset värvipliiatsit (12 erinevat värvi, igast värvitoonist 12 pliiatsit). Pliiatsite süsi on 5 mm. Pliiatsid on pakendatud lahtritega pappkarpi. Lisaks paberile saab Heutink värvipliiatseid kasutada ka teistel pindadel nagu papp, puit ja tekstiil.

Vaata kõiki värvipliiatseid SIIT.

Pilt on illustreeriv! Pakendi disain võib erineda pildil olevast (uus disain).

Hollandi kvaliteetbränd Arts & Crafts by Heutink pakub laia valikut lastele ohutuid ja keskkonnasõbralikke kunstitarbeid, mis on loodud spetsiaalselt väikeste inimeste vajadusi silmas pidades. Taskukohane tooteseeria koosneb valdavalt multipakkidest, mis on mõeldud kunstivahendite soetamiseks õppeasutustele ja huvikoolidele, kuid sobivad suurepäraselt ka kodukasutuseks.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 39 × 28 × 5 cm
Märksõna

Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Seotud tooted