30%

Nutikad liivavormid “Pira”

Nutikad “Pira” liivavormid on inspireeritud professionaalsete liivaskulptorite töövahenditest ning võimaldavad ehitada ainulaadseid liivalosse ja püramiide. Rohkem infot all…

Vaata videot

16,07  22,95  (sis. KM)

3 laos/poes (postitame 1 tp jooksul) (saab juurde tellida)

Sulle võivad meeldida ka:

Mängukomplekt "Cuppi" (helesinine)

Mängukomplekt "Cuppi" sisaldab kahte mitme funktsiooniga kühvlit ja palli ning sobib oma piiramatute mänguvõimalustega nii randa, vanni kui koduhoovi! Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Pira on kolmeosaline komplekt, mis sobib suurepäraselt ainulaadsete liivalosside ehitamiseks. Pira on virnastatav ja sisaldab väikest, keskmist ja suurt vormi,  mille abil õnnestub kindla struktuuriga kõrge liivapüramiidi ehitamine lihtsamalt.

Tavalise torni, keeruka lossi või terve liivaküla ehitamine pole kunagi olnud lihtsam! Ja kui mänguaeg on läbi, on mänguasja puhastamine ja kokkupanek imelihtne. Toode sobib hästi ka talvel lumelinna ehitamiseks!

Toode on lastele ohutu kasutada ja ülilihtne puhastada. Valmistatud vastupidavast taaskasutatavast plastist. Ei sisalda BPA, lateksit ega ftalaate.

Tootepakendi mõõdud 22,5 x 22,5 x 9cm, kaal 300gr.

Sobib lastele alates 18+ elukuust.

Laia valiku teisi Quut liivakastimänguasju leiad SIIT

Belgia kvaliteetmänguasjade tootja Quut usub, et armastava suhte loomine oma lemmikmänguasjaga aitab sellel kesta terve eluaja ning võimaldab seda edasi pärandada isegi järgmisele põlvkonnale. See on vastupidavuse uus tase!

Vanus

18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

,

Seotud tooted