Suur puutetundlik klaver

Innovatiivne puutetundlik puidust klaver mängib mahedaid helisid ning tänu uuenduslikule tehnoloogiale on see sobilik ja ohutu juba päris pisikestele! Rohkem infot all…

63,95  (sis. KM)

9 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Muusikalised mänguasjad aitavad su lapsel juba varases eas tutvuda erinevate rütmide ja helidega. Auhinnatud tehnoloogiaga suur puutetundlik klaver võimaldab lapsel juba õrna sõrmepuudutusega luua lugematul arvul erinevaid muusikapalasid. Puidust klaveril on uuenduslik puutetundlik süsteem, mis ei vaja nuppe ega klahve. Klaveri pinnale maalitud klahvid ei lähe katki ning nende vahele ei kogune mustust!

Sangaga klaverit on mugav hoiustamiseks seinale riputada, kaasas kanda või harjutada musitseerimist püsti seistes. Maheda heli tugevust saab nupust reguleerida vastavalt vajadusele kas vaiksemaks või valjemaks. Kummalgi juhul kõlab muusikateos kvaliteetsetest kõlaritest just paraja tugevusega!

Klaveril on 3 mänguversiooni. Esitamiseks saab valida klaveri, ksülofoni, trummi või hip-hopi heli. Valida saab ka erinevate muusikapalade vahel, mida saab mängima õppida, järgides helendavaid tulekesi klahvide kohal. Kolmas funktsioon aktiveerib heliefektide valiku. See arendav mänguasi tutvustab väikelapsele värve ja noote ning õpetab põhjuse ja tagajärje põhimõtet muusika ja helide näitel.

Toote mõõdud on: 67,6 x 19,8 x 5,8 cm

3 x AA patareid on tootega kaasas.

Sobib alates 12. elukuust

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 70 × 20 × 6 cm
Vanus

12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Suur puutetundlik klaver” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted