Põrandapusle “Avasta metsa!”

Suur puidust põrandapusle “Avasta metsa!” kujutab Eesti metsaelu nii maa peal kui maa all ning annab teadmisi loomade elupaikadest! Rohkem infot all…

42,95  (sis. KM)

12 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Põnev ja vastupidav puidust põrandapusle “Avasta metsa!” kutsub metsaelu avastama! Seda kokku pannes leiad erinevaid Eesti metsaloomi ja ammutad uusi teadmisi metsaelust. Milliseid loomi sa juba tunned? Kas nad elavad maa peal või hoopis maa all? 120 cm pikka põrandapusle saab ka mitmekesi kokku panna ning selle järgi on hea jutustada!

Puidust pusle sobib hästi väikelaste käele, kuna pusletükid on mugavalt suured. Arendab peenmotoorikat, käte ja silmade vahelist koordinatsiooni ning samuti loodusainete mõistmist ja sotsiaalseid oskusi.

Puidust pusle koosneb 40 tükist, selle mõõdud on: 120 x 14,5 cm

Sobib vanusele 3+ aastat.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 30 × 21 × 10 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Põrandapusle “Avasta metsa!”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted