Õppepusle “Merereostus” (100 osa) 

Puidust õppepusle “Merereostus” (100 osa) aitab tõsta teadlikkust vastutustundlikust käitumisest ning paneb arutlema keskkonna hoidmise teemadel. Rohkem infot all…

 

25,95  (sis. KM)

12 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000250 Kategooriad, , , , Märksõna Bränd:

Puidust õppepusle “Merereostus” (100 osa) aitab tõsta teadlikkust vastutustundlikust käitumisest. Mis on pildil valesti ning kuidas tegelikult peaks olema? Kuidas saad sina kaasa aidata merereostuse ära hoidmisele?

Jätkusuutlik areng saab alguse lastest. Nad mängivad tänapäeva maailmas kindlat rolli, kuid vastutavad maailma tuleviku eest! Piknik merekaldal on lõbus seni, kuni tuleb hakata enda järelt koristama. Juba on tuul midagi laiali kandnud, prügikotti ka kaasas ei ole – ah, las jääb! Aga mis saab siis, kui me kõik nii mõtleme? Mis saab sellest prügist edasi? Merereostust tekib pidevalt juurde nii maalt, merelt kui õhust ning lisaks inetule vaatepildile on see suureks ohuks lindudele, mereasukatele ja kogu keskkonnale. Kas tead, et ringiga jõuab toit mereandide näol sellest samas reostatud merest taas inimese toidulauale ning võib põhjustada haigusi ja mürgistust?

Pusleraami mõõdud: 40,5 x 40,5 cm

Sobib vanusele 5+ aastat.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1,08 kg
Pakendi mõõdud 41 × 41 × 11 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppepusle “Merereostus” (100 osa) ” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted