Õppepusle “Kliima soojenemine” (100 osa)

Puidust õppepusle “Kliima soojenemine” (100 osa) aitab tõsta teadlikkust vastutustundlikust käitumisest ning paneb arutlema keskkonna hoidmise teemadel. Rohkem infot all…

 

25,95  (sis. KM)

12 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000248 Kategooriad, , , , Märksõna Bränd:

Puidust õppepusle “Kliima soojenemine” (100 osa) aitab tõsta teadlikkust vastutustundlikust käitumisest. Mis on pildil valesti ning kuidas tegelikult peaks olema? Kuidas saad sina kaasa aidata kliima soojenemise pidurdamisele?

Jätkusuutlik areng saab alguse lastest. Nad mängivad tänapäeva maailmas kindlat rolli, kuid vastutavad maailma tuleviku eest! Ent kas nad üldse teavad, kuidas oma elukeskkonda hoida ja kaitsta? Kliima soojenemine võib tunduda teemana mis isiklikult ei puuduta, kuid tegelikult mõjutab see meie kõigi tulevikku. Fossiilsete kütuste põletamine ja ulatuslik metsade maha raiumine on peamised inimtegevused, mis põhjustavad kasvuhoonegaaside atmosfääri kogunemist ja õhutemperatuuri tõusu. Maailmamere tase tõuseb, soojenev temperatuur ei sobi enam teatud loomaliikidele ning neid ootab väljasuremine, maapind kuivab ja muutub paiguti kõrbeks ning mõjutab seega põllumajandust – kas see on paratamatus või saame me selle ära hoidmiseks midagi teha?

Pusleraami mõõdud: 40,5 x 40,5 cm

Sobib vanusele 5+ aastat.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1,08 kg
Pakendi mõõdud 41 × 41 × 11 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppepusle “Kliima soojenemine” (100 osa)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted