Nöörimismäng “Rondo Vario”

Põnev nöörimismäng Rondo Vario kasvab koos lapsega! Kui väikesed saavad värvilisi ussikesi nöörides motoorseid oskuseid arendada, siis suuremad võivad proovile panna nii oma värvi ja kujundite tundmisoskuse kui reaktsioonikiiruse!

Vaata videot

36,95  (sis. KM)

17 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Nöörimismäng “Rondo Vario” on põnev mäng. Väikesed tõugud on põnevil, sest täna saavad nad endale uued riided! Kuna valik on väga lai, lubavad ussikesed täringutel otsustada, milliseid riideid nad kandma hakkavad. Kordamööda täringuid visates, tõmbavad selga just sellise värvi ja kujuga eseme, mida täringud otsustavad!

Saksa mängutootja Beleduc nöörimismäng “Rondo Vario” on kohandatav erivanuses lastele. Kõige pisemad saavad nöörimise abil arendada oma motoorseid oskuseid, veidi suuremad panna proovile värvi ja kujundite tundmisoskuse ning suured ja kogenud mängijad testida oma reaktsioonikiirust.

Vastupidavas metallkarbis mängukomplekt on valmistatud puidust ning selle hulka kuulub 4 nööritavat tõuku, 42 värvilist kujundit, 1 värvitäring, 1 kujunditäring. Korraga saab mängida 1- 4 last.

Sobib vanusele 3+.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 8 × 20,5 × 15,5 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

,

Laadi alla:

22481_Rondo_Vario_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Nöörimismäng “Rondo Vario”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted