Mullimõõk + mullivedelik 0.25l

Mullimõõk + mullivedelik 0.25l on mugav komplekt randa, parki või reisile kaasa võtmiseks – lihtsalt täida mõõk vedelikuga ja mullita just seal, kus soovid! Rohkem infot all…

6,95  (sis. KM)

19 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Tootega sobivad kokku:

Suur mullivedelik (5l)

Suur mullivedelik (5l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

4,39 €/l

Mullivedelik 1l

Mullivedelik (1l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

6,50 €/L

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Mullimõõk + mullivedelik 0.25l on mugav komplekt igale poole kaasa võtmiseks. Täida mõõk mullivedelikuga ja asu mullitama – lihtsalt viibuta mullitajat õhus või puhu avausse ning suured mullid tõusevad lendu!

Komplekti kuuluv mullivedelik on meeldiva lõhnaga, valmistatud vastavalt EN71 mänguasjade ohutusstandarditele ning kannab CE märgist. Kõrgekvaliteediline mullivedelik võimaldab puhuda värviliselt sädelevaid seebimulle. Vedelik ei vaja lahjendamist!

0.25l pudelist saab mõõka täita 2 korda.

Nõuanded:

  • Kõige parem on mullitada siis, kui õhuniiskus on üle 40%: peale vihmasadu, udu ja pilviste ilmadega. Päikesepaistelistel päevadel ei ole mullid kuigi tugevad, mistõttu on neid parem teha varahommikul või õhtul pärast päikeseloojangut.
  • Mullirõngast ei tohi mullivee sees raputada. Vahune seebimullivedelik muudab mullitamise keeruliseks ja mullid väikeseks. Mullitamise käigus tekkinud seebivaht tasub alati vedeliku pealt eemaldada.

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Vedelikku mitte alla neelata! Allaneelamisel juua rohkelt puhast vett ja pöörduda arsti poole. Vältida kokku puudet silmadega! Silma sattumisel loputada silmi kohe rohke veega. Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all!

Kaal 0,4 kg
Pakendi mõõdud 48 × 14 × 7 cm
Märksõna

,

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Mullimõõk + mullivedelik 0.25l” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted