Lineaarne kalender

Lineaarne kalender lihtsustab väikese lapse jaoks aja kulgemise mõistmist. Rohkem infot all…

14,95  (sis. KM)

7 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUMON-KALENDER Kategooriad, Bränd:
Lineaarne kalender (2024 a). Võrreldes traditsioonilise kalendriga, kus iga kuu on eraldi lehel ja nädalad asuvad üksteise all, on lineaarses kalendris kõik päevad ja kuud üksteise kõrval. Nii on kogu aasta tervikuna näha, mis lihtsustab väikese lapse jaoks aja kulgemise mõistmist.

Kogu kalendri pikkus on 2208 mm ja kõrgus 125 mm. Iga päeva lahter on 6 mm laiune. Kalender on prinditud kvaliteetsele tugevale kartongile.

Lineaarse kalendri puhul on palju selgemini tajuda, millise osa moodustab aastast üks kuu või üks päev. Millal kuud ja aastaajad vahetuvad ning kui palju neid on.

Kalendri ülemises osas on erinevatele kuudele kujundatud pildid, mis iseloomustavad looduse muutumist ning laste ja linnalähedaste loomade tegevusi sel ajal ning on seega visuaalselt oluliseks pidepunktiks. Kuude all on eri värvidega välja toodud neli aastaaega.

Kalendri alumises osas on iga päeva jaoks valged lahtrid, kuhu saab märkida tänase päeva või kleepida tähtpäevade kohale kleepse. Tänase päeva tähistamiseks saab kasutada näiteks märkmekleepsu riba või pisemat pesulõksu. Lahtritesse on märgitud Eesti lipupäevad aastal 2024.

Suurema lapse puhul mahub lahtrisse ka olulisemaid märksõnu kirjutama. Väiksemate laste puhul me sinna kirjutamist ei soovitaks. Nende jaoks muutub kalender liigse infoga kuhjatult raskesti jälgitavaks ning lisaks võib parajasti kirjutama õppivale lapsele vertikaalne kirjasuund segadust tekitada.

Autor: Riin Kersalu

Trükitud Eestis.

Kalendri müügist saadud tulu suunatakse Pirita/Viimsi piirkonna Montessori kooliklassi avamiseks aastal 2024.

Kalendri autoriõigused kuuluvad MTÜ-le Edendades Montessori Haridust. Kalendri paljundamine ja levitamine eelneva loata on keelatud.

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Lineaarne kalender” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted