Laste tööriistakohver

Stanley Jr laste tööriistakast sisaldab ehtsaid laste mõõdus tööriistu, millega saab kodustes remonditöödes ja meisterdamisprojektides päriselt kaasa lüüa! Rohkem infot all…

44,95  (sis. KM)

5 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Tootega sobib kokku:

Laste töökindad (viimased tooted)

Nahasõbralikust materjalist HABA Terra Kids laste töökindad kaitsevad väikeseid käsi erinevate aiatööde juures. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Laste tööriistakast sisaldab ehtsaid laste mõõdus tööriistu. Nüüd saab laps päriselt kodustes remonditöödes ja meisterdamisprojektides abiks olla ning mõõta, kruve keerata ja naelu lüüa! Tööriistad on valmistatud metallist, käepidemed on kaetud turvalise libisemisvastase kummikattega.

Tööriistade kasutamine arendab käe-silma koostööd ja õpetab eluks vajalikke oskusi. Komplektis on ka kaitseprillid, mille kasutamine on remonditööde ajal rangelt soovitatav!

Komplekti kuulub:

  • Tööriistakast
  • Haamer
  • Ristpeaga kruvikeeraja
  • Lapik kruvikeeraja
  • Mõõdulint (3 m)
  • Kaitseprillid

Toote mõõdud: 28,5 x 18 x 17 cm

Materjal: plastik, metall, kumm

Sobib vanusele 5+ aastat.

HOIATUS! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht! Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all!

Stanley Jr valikus on ehtsad tööriistad, mis on valmistatud vastupidavast puidust ja metallist ning loodud spetsiaalselt lastele sobivas mõõdus.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 28,5 × 18 × 17 cm
Vanus

5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat

Seotud tooted