Kompimismäng “Bingo”

Kompimismäng “Bingo” õpetab tundma ja kirjeldama erinevaid geomeetrilisi kujundeid ning arendab nii nägemis- kui kompimismeelt. Rohkem infot all…

39,95  (sis. KM)

29 laos (saab järeltellida)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Kompimismäng “Bingo” (ingl.k Tactile Bingo) õpetab tundma ja kirjeldama erinevaid kujundeid ning arendab kompimismeelt ja visuaalset taju. Leia ja vali pildile vastavad kujundid kas nägemis- või kompimismeele abil ning tekita 2D pildi juurde 3D-kujutis. Kujundid võib paigutada mängukarpi või asetada puuvillasesse kotti, kui soovite suuremat väljakutset, mis eeldab kujundite ära tundmist ainult kompimismeele abil. Kujundite sorteerimine arendab motoorseid ning koos mängimine sotsiaalseid oskusi.

Mängige koos! Valige kumbki üks bingokaart ning asetage kõik kujundid puuvillasesse kotti. Võtke kordamööda kotist kujundeid, püüdes kompimismeele abil ära tunda neid, mida vajate enda bingokaardi täitmiseks. Vale valiku puhul asetatakse kujund tagasi kotti ning mängukord läheb edasi teisele mängijale. Võidab see, kes esimesena oma kaardi kujunditega täidab!

Komplekti kuulub:

  • 4 bingokaarti
  • 24 puidust kujundit
  • puuvillane kott
  • magnetkinnitusega karp (31 x 23 x 6 cm)

Sobib vanusele 3+

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Toys for Life õppemängud on Hollandi tootja Heutink soodsama hinnaklassi õppevahendite bränd, mis sobib 3-7-aastastele lastele. Mängud on sobilikud nii koduõppeks kui lasteaiakasutuseks ning hõlmavad endas keeleõpet, matemaatikat, loodusõpet ja motoorikat.

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 22 × 13 × 7 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kompimismäng “Bingo”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted