Klotsimäng “Mõõda ja võrdle” mini

Klotsimäng “Mõõda ja võrdle” mini arendab ruumilise mõtlemise ja loogilise mõtlemise oskusi erineva pikkuse ja värviga klotside mõõtmise ja võrdlemise teel. Rohkem infot all…

29,95  (sis. KM)

24 laos/poes (postitame 1 tp jooksul) (saab järeltellida)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Leia sobivad klotsid ning ehita ülesandekaardile ettenäidatud klotsipilt! See polegi nii lihtne, sest mängukomplekti kuuluvad ülesanded on erineva keerukusastmega. Kui lihtsamatel ülesandepiltidel on ette antud nii vajalike klotside värv kui suurus, siis kontuuridega ülesannete puhul tuleb mängijal ise valida, millist värvi ja millise pikkusega klotse lahendamiseks kasutada. Kõik ülesandekaardid kajastavad tegeliku suurusega mudeleid. Klotsimäng “Mõõda ja võrdle” mini arendab ruumilist mõtlemist ja loogikat. 

Mänguversioonid:

  1. Mängige paaris. Valige ülesandekaart ja täitke selle värviline pool vastavate klotsidega. Nüüd pöörake kaardil teine külg ning leidke ise meelepärase värvi ja õige pikkusega klotsid!
  2. Mängige paaris. Üks mängija valib ülesandekaardi ning selgitab teisele, mis värvi ja kui pikki klotse läheb vaja ning kuidas neid lauale asetada nii, et need moodustaksid ülesandekaardil näidatud mustri. Mängu lõppedes kontrollige koos ja arutage, kas kõik on õigesti.
  3. Asetage klotsid lauale pikkuse järjekorras (lühemast pikemaks / pikemast lühemaks), nimetage värve ja õppige mõisteid lühike/pikk, lühem/pikem, kõige lühem/kõige pikem.

Klotsimäng “Mõõda ja võrdle” mini komplekti kuulub:

  • 4 papist ülesandekaarti 8 ülesandega
  • 25 puidust klotsi viies erinevas värvis ja suuruses
  • magnetkinnitusega mängukarp (31 x 23 x 6 cm)
  • juhend

Sobib vanusele 3+ aastat.

Toys for Life õppemängud on Hollandi tootja Heutink soodsama hinnaklassi õppevahendite bränd, mis sobib 3-7-aastastele lastele. Mängud on sobilikud nii koduõppeks kui lasteaiakasutuseks ning hõlmavad endas keeleõpet, matemaatikat, loodusõpet ja motoorikat.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 24,5 × 22 × 7 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Klotsimäng “Mõõda ja võrdle” mini” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted