Interaktiivsed templiklotsid “Numbrid”

Interaktiivsed templiklotsid “Numbrid” õpetavad loendama, grupeerima, liitma ja lahutama kuni 20 piires. Rohkem infot all…

243,95  (sis. KM)

7 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000022 Kategooriad, , Bränd:

Õpi matemaatikat mängulisel moel 20 piires loendades, võrreldes, liites ja lahutades. Interaktiivsed templiklotsid “Numbrid” arendavad matemaatilisi teadmisi ning suhtlemis- ja koostööoskust. Mängu rakendus on saadaval 7 keeles (inglise, hollandi, flaami, saksa, prantsuse, hispaania ja hiina keel). Kõiki mänguversioone saab kasutada ka neid keeli oskamata ning heli maha keerates. Mäng soodustab inglise keele ja sõnavara õppimist!

Templiklotside mängu saab mängida erinevatel tasemetel (arvud kuni 1-5, 6-10 ja 11-20). Alustajad saavad loendada, võrrelda ja hulkadesse jagada klotse 1-5 ning edasijõudnuna võtta kasutusele ka kõik ülejäänud klotsid.

Puidust karbi alumisele äärele on trükitud pildid, mille järgi saavad lapsed templid õigetesse kohtadesse tagasi asetada.

Numbrimängu saab mängida, kombineerides puidust templiklotse ja tahvelarvutile mõeldud rakendust. Templitega mängimiseks ei ole vaja patareisid, WiFi´t ega Bluetooth-ühendust, tasuta rakenduse (“Magic Numbers”) saab alla laadida App Store või Google Play poest ning see sobib enamikule tahvelarvutitele.

Komplekti kuulub:

  • 20 numbriklotsi (1-20)
  • 4 sümbolitega klotsi ( +, -,> ja =)
  • puidust mängukarp (24,5 x 29,5 x 4,5 cm)

Sobib vanusele 4+.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 25 × 30 × 5 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Seotud tooted