Interaktiivsed templiklotsid “Kujundid”

Interaktiivsed templiklotsid “Kujundid” õpetavad lisaks värvidele ja kujunditele ka suhtlemist ning ülesannete koos lahendamise oskust. Rohkem infot all…

243,95  (sis. KM)

8 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000021 Kategooriad, , Bränd:

Mängi koos kaaslasega ning õppige tundma värve ja kujundeid! Interaktiivsed templiklotsid “Kujundid” arendavad suhtlemis- ja koostööoskust ning lapsed saavad neid kasutada ka ilma juhendajata. Kuuest mänguversioonist 3 on koostöömängud ning 3 üksteise vastu mängimiseks. Mängu rakendus on saadaval 7 keeles (inglise, hollandi, flaami, saksa, prantsuse, hispaania ja hiina keel). Mitmeid mänguversioone saab kasutada ka neid keeli oskamata ning heli maha keerates. Mäng soodustab inglise keele ja sõnavara õppimist!

Templiklotside mängul on 2 taset – rakenduse sätetest on võimalik pooled kujundid ja värvid välja lülitada, et mängida ainult 4 põhivärvi ja lihtsamate kujunditega. Kui see on selge, saab liikuda järgmisele tasemele ning kasutada kõiki 8 värvi ja kujundit.

Puidust karbi alumisele äärele on trükitud pildid, mille järgi saavad lapsed templid õigetesse kohtadesse tagasi asetada.

Kujundimängu saab mängida, kombineerides puidust templiklotse ja tahvelarvutile mõeldud rakendust. Templitega mängimiseks ei ole vaja patareisid, WiFi´t ega Bluetooth-ühendust, tasuta rakenduse (“Shape Together”) saab alla laadida App Store või Google Play poest ning see sobib enamikule tahvelarvutitele.

Komplekti kuulub:

  • 8 musta kujundiga klotsi (ring, ovaal, ruut, ristkülik, kolmnurk, rob, viisnurk ja kuusnurk)
  • 8 kontuurjoontega kujundiklotsi (ring, ovaal, ruut, ristkülik, kolmnurk, rob, viisnurk ja kuusnurk)
  • 8 värviklotsi (kollane, roheline, oranž, sinine, punane, lilla, pruun ja roosa)
  • puidust mängukarp (24,5 x 29,5 x 4,5 cm)

Sobib vanusele 4+.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 25 × 30 × 5 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Seotud tooted