40%

Hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l

Hiigelmullide valmistamise komplekt hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l kuulub iga mullimeistri lemmikvarustuse hulka. Rohkem infot all…

Vaata videot

8,37  13,95  (sis. KM)

2 laos

Tootega sobivad kokku:

Suur mullivedelik (5l)

Suur mullivedelik (5l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

4,39 €/l

Mullivedeliku kauss (3l)

Mullivedeliku kauss (3l) sobib oma mõõtudelt suurepäraselt kõigi hiigelmullirõngastega seebimullide tegemiseks. Rohkem infot all...

Mullivedelik 1l

Mullivedelik (1l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

6,50 €/L

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Tuban hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l komplekti kuulub mugavate käepidemetega 100cm pikkuse nööriga seebimullirõngas ja 1 pudel (400 ml) mullivedelikku.

Mullirõngas on kerge ja valmistatud vedelikku hästiimavast materjalist, mis muudab mullitamise lihtsaks – kasta nöör õrnalt mullivedelikku ja lase tuulel õrnalt rõngasse puhuda. Koheselt hakkavad sealt lendama hiigelsuured ja sädelevad mullid. Kui piisava suurusega mull on valmis lükka käepidemed omavahel kokku ja lase mullil õhku kerkida!

Komplekti kuuluv mullivedelik on meeldiva lõhnaga, valmistatud vastavalt EN71 mänguasjade ohutusstandarditele ning kannab CE märgist. Kõrgekvaliteediline mullivedelik võimaldab puhuda kuni 2 m läbimõõduga värviliselt sädelevaid seebimulle. Vedelik ei vaja lahjendamist!

Nõuanded:

  • Kõige parem on valmistada mulle, kui õhuniiskus on üle 40%: peale vihmasadu, udu ja pilviste ilmadega. Päikesepaistelistel päevadel ei ole mullid kuigi tugevad, mistõttu on neid parem teha varahommikul või õhtul peale päikeseloojangut.
  • Mullirõngast ei tohi mullivee sees raputada. Vahune seebimullivedelik muudab mullitamise keeruliseks ja mullid väikeseks. Mullitamise käigus tekkinud seebivaht tasub alati käe või paberi abil vedeliku seest eemaldada.
  • Kui teed seebimulle toas, piserda õhku pisut vett, et õhk muutuks niiskemaks!

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab pikka nööri. Poomisoht.

Vedelikku mitte alla neelata! Allaneelamisel juua rohkelt puhast vett ja pöörduda arsti poole. Vältida kokku puudet silmadega! Silma sattumisel loputada silmi kohe rohke veega. Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all!

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 40 × 10 × 10 cm
Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted