Kirja- ja kunstitarbed

Miks peaks ajal, kui pliiatsi-paberi saab osta juba igast väiksemastki nurgapealsest toidupoest, tellima kirja- ja kunstitarbed siiski spetsiaalselt õppevahendite pakkujalt? Sellel on tegelikult päris mitu head ja mõjuvat põhjust.

Esiteks on õppeasutustele mõeldud tooted mugavates hulgipakendites – see aitab vältida asjatu prügi tekitamist, sest kogu rühma jagu pliiatseid mahub ühte mugavasse hoiukarpi. Lisaks sellele on meie pakutavad tooted loodud spetsiaalselt väikelastele kasutamiseks, mõeldes nii kasutusmugavusele kui laste ohutusele. Need on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ja arvestatud on ka sellega, et värv võib kogemata suhu sattuda ning et lapse käsi on täiskasvanu omast palju pisem. Sel põhjusel ongi meie valikus näiteks pestavad templivärvid, mis on samas kasutatavad näpuvärvidena ning väikesemõõtmelised naasklid, mis on loodud spetsiaalselt 3-4-aastase lapse väikesele käele. Mugavamaks kasutamiseks on loodud veel näiteks nutikad suured templid, mille jäljendi asukohta saab laps tänu läbipaistvale põhjale paberil väga täpselt sättida.

Lisaks keskkonnasõbralikele ja taskukohastele klassikalistele kirja- ja kunstitarvetele on meie valikus hulgaliselt erilisi tooteid kunstitundidele põnevuse lisamiseks. Allpool tutvustame mõnda neist lähemalt.

Põnevad kirja- ja kunstitarbed

  • Pöörlev värvimisalus avardab võimalusi – selle abil saab luua ainulaadseid ümmargusi kunstiteoseid nii valgele, värvilisele kui läbipaistvale paberile. Vaata tutvustavat videot:

  • Klaasist joonistustahvel LED valgusega sobib nii põnevateks kunstiprojektideks, näidendites kasutamiseks kui ka valgusteraapiaks. Sellele saab joonistada guaššide, vesivärvide ja kustutatavate tahvlimarkeritega. Läbipaistval tahvlil saab korraga joonistada mitu last, kes näiteks vastaspoolelt üksteise pilte võivad täiendada. Silmadele ohutu valgusega tahvlil on kaugjuhtimispult valguse intensiivsuse ja värvide vaheldumise kiiruse reguleerimiseks. Vaata tutvustavat videot:

  • Geeljas liimipulk on erilise koostisega, mis võimaldab liimitavat objekti paberil mitu korda ringi tõsta, enne kui see lõplikult aluspinna külge kleepub. Vaata tutvustavat videot:

  • Pehmed kriidid on mõnusalt kreemja koostisega justnagu huulepulk või pulgaliim. Väljakeeratavad kriidid libisevad paberil kergesti ning, mis kõige olulisem – värv ei lähe paberil laiali ning jätab ka käed puhtaks, kui need joonistuse peale toetuvad!

Ei leidnud huvipakkuvat toodet? Võta meiega julgelt ühendust, sest kaubaartiklite valik on tegelikkuses oluliselt laiem kui veebipoes!

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ