Jõulukingituste TOP 15

Jõulude eel on kimbatuses paljud kingiostjad: emad-isad, vanavanemad, sugulased, sõbrad ja isegi jõulutaadid! Kui lapse kingisoovid on teada, pole ostlemine õnneks väga suur peavalu. Aga kui laps ise ka ei tea, mida soovib? Tuleme kingijahtijatele appi! Oleme koostanud meie tootevaliku JÕULUKINGITUSTE TOP 15 nimekirja, kust leiad nii laste endi kui ka kingiotsijate poolt parimateks valikuteks tunnistatud tooted.

Kui tunned, et nimekirjas ei ole seda, mida otsid või on sul endal mõni idee mis vajaks teostust, siis võta meiega julgelt ühendust veebipoe vestlusaknas või astu sisse esinduskauplusse Mustamäe tee 55, kus leiavad lahenduse kõik kingimured alates sobiva kingituse leidmisest kuni pakkimiseni!

JÕULUKUU KAMPAANIA

PS! Kuni 31.12.2023 saad vähemalt 100 € ostu puhul kasutada sooduskoodi JÕULUKINK15, mis annab kõigile tavahinnaga toodetele 15% soodustust! Pakkumine kehtib ka esinduskaupluses.

MAGNETKLOTSID NEXUS. Multifunktsionaalsed magnetklotsid NEXUS (100 tk) on sarnased populaarsetele Connetix ehitusklotsidele, kuid nende magnetid on tugevamad ning lisaks ühilduvad detailid ka LEGO klotsidega, mis loob ehitamiseks veelgi rohkem võimalusi! Vanusele 3+.

PUUTETUNDLIK KLAVER. Puutetundlikul klaveril ei ole lahtiseid osi ning selle puidust pealispind on hõlpsasti puhastatav. Juba kerge sõrmepuudutus toob kuuldavale mahedaid helisid ning erinevad programmid pakuvad pisikestele palju avastamisrõõmu. Sobib vanusele 12 kuud+

MAGNETKUULIDEGA JOONISTUSTAHVEL. Magnetilisel joonistustahvlil saab joonistada toredaid pilte, harjutada numbrite ja tähtede kirjutamist ning õppida korrektset pliiatsihoidu. Tahvli sees on väikesed magnetkuulikesed, mis magnetpliiatsiga tahvlile joonistades üles tahvlipinnale tõmbuvad. Sobib vanusele 3+

RONGITEE KOMPLEKT. Rongiteega mängimine arendab lapse käelist osavust ja loovust ning pakub rohkelt mängurõõmu nii poistele kui tüdrukutele. Hoiukasti saab kasutada osana komplektist, et ehitada endale põnev mitmetasandiline rongitee. Sobib vanusele 3+

MAGNETILINE JOONISTUSTAHVEL “VÄRVID”. Vahvad nööbikommide laadsed värvilised magnetid on turvaliselt tahvli pinna all peidus. Lohista neid pliiatsi abil just sinna, kuhu vaja – kasuta selleks näidispilte või oma fantaasiat. Kaks suurust. Sobib vanusele 3+

MUSTKUNSTI KOMPLEKT. Oled alati imetlenud võlutrikkide salamaailma? Nüüd saad piiluda selle telgitagustesse! Komplektid sisaldavad vajalikke esemeid ja üksikasjalikke juhendeid tuntud trikkide sooritamiseks! Alates vanusele 6+ aastat.

Memoriinimäng "Nõiaköök" - Beleduc

KOGUPERE LAUAMÄNG “NÕIAKÖÖK”. See vahva lauamäng ei küsi vanust ning sobib mängimiseks nii laste kui täiskasvanute seltskonnas. Mäng paneb proovile tähelepanuvõime, kuid võitmiseks on vaja ka lihtsalt natuke õnne. Sobib vanusele 3+.

BAMBUSPULKADE KONSTRUKTOR. Lase loovus valla ja ehita valmis maja, auto, pall või mis iganes muud pähe tuleb! Vastupidavad bambusest pulgad ja painduvad pehmest silikoonist ühenduslülid annavad lõputult võimalusi. Vanusele 3+.

LAUAMÄNGUDE KOMPLEKT “LUDO WOOD”. Juba päris pisikestele sobiv lauamängude komplekt sisaldab nelja lihtsat ja arendavat mängu – magnetiga õngitsemine, memoriinimäng, klassikaline lauamäng ja bingomäng. Sobib vanusele 2+

ROOLIGA ISELIIKUR “PLASMACAR”. Istu peale, liiguta rooli ja sõida! See imeline sõiduvahend ei vaja jalgadega lükkamist, pöörab igas suunas ning võimaldab sõita isegi tagurpidi! Sobib kasutamiseks toas ja õues. Vanusele 3+.

Jõekivid 6tk - Gonge

JÕEKIVID. Lisaks tasakaalu ja täpsuse arendamisele võimaldavad kummise põhjaga tugevast plastikust jõekivid tekitada erinevaid takistusradu ja leiutada lõputult mänge, kombineerides kive muude liikumisvahenditega. Vanusele 2+.

Teaduskonstruktor "Zig & Go" (45 osa)

AHELREAKTSIOONI KONSTRUKTORID. Mis juhtub, kui…? Ahelreaktsioonirajad õpetavad looma põhjus-tagajärg seoseid ning arendavad täpsust ja loogikat – aseta kõik elemendid õigesti, lükka pall või auto veerema ning vaata, mis juhtuma hakkab! Alates vanusele 5+.

ARENDAV KUJUNDIPUSLE. Kujundipusle arendab korraga nii nägemis-, kuulmis- kui ka kompimismeelt ja treenib üliolulist käe-silma koordinatsiooni. Kujundites on avastamiseks peidus näiteks kaleidoskoop, kuljused, krõbisev materjal ja palju muud põnevat. Sobib vanusele 12+ kuud.

GEELKUJUDE MEISTERDAMINE. Sulle meeldib meisterdamine? Pigista geel šabloonile, lase sellel spetsiaalses vedelikus taheneda ning nagu võluväel muutub see vahvaks mänguasjaks. Hoia seda mängimise vahepauside ajal vees ning see ei kuiva kunagi ära! Sobib vanusele 8+

NUKUMAJA. Kauni disainiga nukumaja lausa kutsub mängima – vastupidav ja kauakestev maja kestab põlvest põlve! Siin saab läbi mängida kõik lapse arenguks üliolulised rollimängud, kasutades pisikesi nukke ja luues neile sobiva mööbli abiga mõnusa kodu! Vanusele 3+

KÜSI JULGELT NÕU!

Kõiki tooteid saab oma silmaga näha esinduskaupluses Tallinnas, aadressil Mustamäe tee 55. Palju kingisoovitusi leiad ka KINGITUSTE KATEGOORIAST! Iga küsimuse ja kingisooviga võid julgelt meie poole pöörduda – teame ja tunneme kõiki tooteid ning oskame anda asjalikke soovitusi vastavalt lapse vanusele ja huvidele. Kingi endale rahulikud pühad ja jäta kingimured meie hooleks!

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ