Ettevõtte jõulukingid lastele

Kui vastutad oma lapse lasteaiarühmas või enda ettevõttes töötajate lastele jõulukingituste organiseerimise eest ning otsid põnevaid kingiideid, siis oled jõudnud õigesse kohta! Taibutera arendavate mängude ja nutikate mänguasjade valikus leidub midagi igale vanusele ja igas hinnaklassis. Kindlasti on ettevõtte jõulukingid lastele mõistlik tellida piisava ajavaruga, et olla kindel toodete saadavuses ja õigeaegses tarnes – seega ära jäta kingirallit viimasele hetkele!

Valmis kingipakk = vähem muret

Oleme koostanud kingivaliku kolmele vanuseklassile (0-2, 3-6 ja 7+ aastat), kuhu kuuluvad tooted mille kättesaadavus suuremates kogustes on meile kiire ja lihtne. Kingitused pakime loodussõbralikku puuvillakotti ning iga paki seest leiab lisaks mängule ka 3 mahedat YumEarth pulgakommi. Tellimiseks või hulgihinna küsimiseks piisab, kui saadad meile päringu koos välja valitud toodete nimede / linkide ja kogusega. Pane tähele, et alates 10 pakist kehtib kingitustele soodushind! Valiku ja täpsemad juhised leiad SIIT.

Saada oma soovid ning aitame!

Kui lehel ei paista sobivat toodet ning mõttes mõlgub midagi muud, siis saada oma soovid info@taibutera.ee või helista meile julgelt telefonil 528 5259 ning leiame lahenduse! Oled oodatud külastama ka meie esinduskauplust aadressil Mustamäe tee 55 (Tallinn), kus saad kogu tootevalikuga soovi korral lähemalt tutvuda.

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ