UusTelli

Valgusfoor

Manuaalselt seadistatav valgusfoor sobib nii liiklusõppeks kui vahvateks liiklusmängudeks nii koduõuel kui lasteaiahoovis. Rohkem infot all…

139,95  (sis. KM)

Saadaval tellimisel

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Punane, kollane, roheline – valgusfoorid on suurepärane viis liiklusreeglitega tutvumiseks. Kes tohib sõita ja millal? Valgusfoor ei vaja toimimiseks elektriühendust ning kõiki valgusfoori tulesid saab seadistada pöördratta abil. Valgusfooride abiga saavad lapsed rajada radasid või mängida liiklusmänge. Need on ideaalsed liiklusohutuse ja liiklusreeglitega tutvuse tegemiseks.

Lapsi tuleb liikluses osalemiseks ette valmistada juba lasteaias, sest selles osalevad nad kogu elu – kas siis jalakäija, ratturi või autojuhina. Nii õpiva nad võtma vastutust oma tegude eest, olema tähelepanelikud ja ettevaatlikud.

Sobib kasutamiseks nii siseruumides kui õues. Ei ole soovitatav jätta pikaks ajaks õuetingimustesse.

Värvus: kollane/must

Toote mõõdud: 60 x 60 x 91,3 cm

Sobib vanusele 4+ aastat

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 5 kg
Pakendi mõõdud 91 × 20 × 17,5 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Valgusfoor” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted