Lemmik

Tangrampusle “Legolino”

Tangrampusle “Legolino” on loov geomeetriamäng, mis põhineb iidsel Hiina tangrampuslel ning on populaarne nii laste kui täiskasvanute seas. Mängida saab üksinda või kahekesi, nii ajaviiteks kui võistlusena. Rohkem infot all…

Vaata videot

34,95  (sis. KM)

14 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

TANGRAM on väga vana ja mitmekülgne kujundite moodustamise mäng, kus pusletükid ja nende kuju on erinevalt tavapärasest puslest alati ühesugused. Need moodustavad ruudu, mis on kindlal moel 7 tükiks tükeldatud: 5 (3 eri suurusega) kolmnurka, 1 rööpkülik ja 1 väike ruut.

Tangrampusle “Legolino” komplekti kuuluvate värviliste ülesandekaartide/taustapiltide abil tuleb kaartidel näidatud objekte kokku panna kas 3, 4, 5, 6 või 7 tükist. Kaardid on erineva keerukusega. Seega ole vaid kannatlik ning jätka lahenduse otsimist, nii saad lõpuks valmis mis tahes TANGRAMI!

Tangrampuslet võib mängida nii üksinda kui kahekesi, nii mõnusaks ajaviitmiseks kui võistlusmänguna. Või ole loov ning loo ise pusletükkidest vahvaid kujusid!

Mängukomplekti hulka kuulub 2 komplekti pusletükke (2 x 7 pusletükki), 15 ülesandekaarti, riidest kott ning mängujuhend koos lahendustega.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht!

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 1,2 kg
Pakendi mõõdud 5,5 × 23 × 23 cm
Märksõna

, ,

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

22571 Legolino_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tangrampusle “Legolino”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted