Tähelepanumäng “Ruudud”

Tähelepanumäng “Ruudud” avardab sõnavara ja mõttemaailma! Leia piltidelt võimalikult palju sarnaseid detaile ja grupeeri neid omaduste põhjal. Rohkem infot all…

 

Vaata videot

68,95  (sis. KM)

17 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Tähelepanumäng “Ruudud” õpetab märkama erinevaid detaile ja neid teatud omaduste põhjal grupeerima. Mis on piltidel ühist ja mis erinevat? Nelja ruudupildiga plastikkaardid on kujundatud selliselt, et ühiseid omadusi leidub alati 3 ruudul. Võrrelda saab kujundeid, värve, mustreid, koguseid, suurust ja paljusid muid omadusi. Mida rohkem piltidesse süveneda, seda rohkem detaile märkad!

Mäng laiendab sõnavara ning arendab keeleoskust nii lause moodustamise kui väljendusoskuse osas. Erinevate omaduste otsimine arendab loovust, konstruktiivset mõtlemist ja probleemi lahendamise oskust.

Komplektis on 24 plastikust pildikaarti ja puidust mängukarp (33,5 x 22,5 x 7 cm)

Soovitatav vanusele 5+ aastat

Autentsete Montessori vahendite tootja Heutink uus Montessori pedagoogikal põhinev tootesari vanusele 0-3 sobib hästi nii lasteaia- kui kodukasutuseks.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Vanus

5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tähelepanumäng “Ruudud”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted