Tähelepanumäng “Liblikas Betty”

Kes on kõige kiirem liblikapüüdja? Ole sa õpetaja või sõimelaps, koolijüts või vanaema – tähelepanumäng “Liblikas Betty” on lõbus, õpetlik ja tore kõigi jaoks! Rohkem infot all…

Vaata videot

34,95  (sis. KM)

18 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Tähelepanumäng “Liblikas Betty” (“Betty Fly”) – Haarav ja lihtsate reeglitega liblikamäng nõuab head keskendumisvõimet ja kiiret reaktsiooni ning arendab värvitundmist, jälgimis- ja värvikombinatsioonide märkamise oskust.

Kes on kõige kiirem liblikapüüdja? Ole sa lasteaialaps, koolijüts või vanaema – vanus siin mängus eeliseid ei anna. Sinu ees on 41 unikaalse värvikombinatsiooniga puidust liblikat ja kolm värvitäringut. Aseta liblikad kummimatile, veereta täringuid ja vaata, milline värvikombinatsioon neist tekib. Nüüd leia esimesena õigetes värvitoonides liblikas! Võidab mängija, kes suudab esimesena koguda mängu alguses kokku lepitud arvu liblikaid. Mängida võib ka vastupidi – jagage liblikad mängijate vahel võrdselt või kokku lepitud koguses ja veeretage täringuid. Kes saab esimesena oma liblikatest lahti?

Tähelepanumängu “Liblikas Betty” komplekti kuulub 41 puidust liblikat (7 x 2,5 cm),  kummimatt (läbimõõt 45 cm) ja 3 värvitäringut.

Sobib vanusele 3+

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 51 × 12 × 12 cm
Märksõna

,

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

22463 Tähelepanumäng Liblikas Betty_ET

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tähelepanumäng “Liblikas Betty”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted