Tähelepanumäng “Detailid”

Põnev ja mitmekülgne tähelepanumäng “Detailid” nõuab ülimat keskendumist ja tähelepanelikkust, et märgata terviku üksikuid osi. Rohkem infot all…

Vaata videot

90,95  (sis. KM)

4 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-307100 Kategooriad, , Märksõna Bränd:

Tähelepanumäng “Detailid” nõuab ülimat keskendumist ja tähelepanelikkust ning naelutab lapsed justkui nõiaväel ülesandekaartide juurde. Selle värviküllase mängu põhimõte on märgata tervikus üksikuid osi. Mäng aitab kaudselt ette valmistada laste lugemisoskust.

Ülesandekaardil näidatud osa tuleb pildil ära märkida musta raamiga. Kaartidel on enesekontrollifuntsioon – tagaküljelt on võimalik kontrollida, kas asetasid raami pildil õigesse kohta. Jätka, kuni kogu pilt on märgistatud!

Jagage pildid 2-4 lapsele ning kasutage liivakella. Selles versioonis asetage mustade raamide asemel pildile hoopis detailikaardid. Kelle pilt valmib kõige kiiremini? Mängige sarnasel põhimõttel ka bingomängu: jagage pildid 2-4 lapsele, segage ning asetage ülesandekaardid tagurpidi lauale. Võtke kordamööda ülesandekaarte – kelle pilt saab esimesena kaartidega täidetud? Ülesandekaarte saab kasutada ka puslemänguna!

Pildi ja ülesandekaartide ühes nurgas on nooleke, mille abil saad kontrollida, et oled need õiget pidi lauale asetanud (nool peab osutama üles). Iga pildi juurde kuuluvad ülesandekaardid on lihtsama sorteerimise jaoks märgistatud ühe sümboliga.

Komplekti kuulub: 4 plastikust pilti, 48 plastikust ülesandekaarti (12 tk iga pildi kohta), 12 musta raami ja puidust karp (27 x 20 x 3 cm).

Mäng sobib alates 4. eluaastast.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 32,5 × 23,5 × 7 cm
Märksõna

Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat

Laadi alla:

307100 Tähelepanumäng Detailid_ET

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Tähelepanumäng “Detailid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted